Wtorek, 25 czerwca 2024r. Łucji, Witolda, Wilhelma
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Te historię zapamiętasz. Na zawsze i na wieczność

Gdy Brooklyn powraca do rodzinnego domu, zrujnowane nadzieje na taneczną karierę stają się najmniejszym z jej problemów. Nieoczekiwane spotkanie z dawnym przyjacielem wywraca jej świat do góry nogami. Odkryj najnowszą książkę Moniki Cieluch!
Kiedy Brooklyn wraca do rodzinnego domu po poważnym wypadku samochodowym, jest przekonana, że jej życie się skończyło. Jedna tragiczna chwila spowodowała, że nagradzana tancerka usłyszała wyrok: koniec kariery. Zdana na rodziców, nie potrafiła pogodzić się z losem do dnia, w którym dały o sobie znać duchy przeszłości. Jednym z nich był Matt, jej najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Problem w tym, że lata temu Brook i Matt przyrzekli sobie nawzajem, że na zawsze o sobie zapomną…

Lukrecja… Nie jadłam jej od sześciu lat. Od nocy, w której wszystko się zaczęło i skończyło, nim zdążyłam w to uwierzyć.
Przymknęłam powieki, by móc dostrzec pod nimi jego twarz. (…)
Wrócił do mnie zapach jego skóry i barwa niskiego głosu.
Delikatnie przechyliłam głowę odsłaniając szyję, jakbym na powrót mogła na niej poczuć dotyk niewinnych pocałunków.


Matt i Brooklyn mieli o sobie zapomnieć. Czy los ponownie na to pozwoli?


Przekonaj się, czytając najnowszą powieść Moniki Cieluch!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Amare i jest dostępna w sprzedaży na stronie:

https://www.taniaksiazka.pl/na-zawsze-i-na-wiecznosc-monika-cieluch-p-1997196.html

O autorce

Monika Cieluch – rodowita grudziądzanka, która szesnaście lat swojego życia spędziła w południowej Anglii. Matka, żona, siostra dwóch braci oraz wielbicielka miętowej czekolady i pieszych wycieczek. W roku 2018 zadebiutowała powieścią obyczajową Miłość szeptem mówiona. Następnie na rynku wydawniczym ukazała się trylogia Niepokorni oraz powieść sensacyjna z nutką erotyki Do ostatniej kropli krwi. Serca czytelników zdobyła komedią romantyczną A niech to szlag!. Autorka książek, w których główną rolę odgrywają emocje i realnie wykreowani bohaterowie. Wierna zasadzie: pisać tak, by Czytelnicy uwierzyli w stworzone przez nią historie.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Te historię zapamiętasz. Na zawsze i na wieczność
Gdy Brooklyn powraca do rodzinnego domu, zrujnowane nadzieje na taneczną karierę stają się najmniejszym z jej problemów. Nieoczekiwane spotkanie z dawnym przyjacielem wywraca jej świat do góry nogami. Odkryj najnowszą książkę Moniki Cieluch!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe