Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Podejmij wyzwanie i… wróć do korzeni

Witamy na Ekofarmie! Zobacz, jak dwunastu śmiałków radzi sobie bez elektryczności, sklepów i technologii. Przeżyj razem z nimi 46 dni pełnych wyzwań, dzięki książce Piotra Żabickiego Farmazony! Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res.
Ekofarma to miejsce, gdzie czas płynie w rytmie natury. Właśnie tu rozpoczyna się eksperyment, w którym udział bierze dwanaścioro śmiałków. Zostają oni zamknięci w gospodarstwie bez elektryczności, dostępu do sklepów czy technologii cyfrowej. Muszą wykorzystać własną siłę i spryt, aby przeżyć czterdzieści sześć dni na ekofarmie. Wkrótce to wyzwanie okazuje się jednak dużo trudniejsze, niż podejrzewali…

Brak kontaktu ze światem zaczyna dawać się im we znaki. Konflikty narastają, zwłaszcza że z biegiem czasu w gospodarstwie zostaje coraz mniej osób. Izolacja zmienia ludzi, wyciągając na wierzch ich prawdziwą naturę. Uczestnicy muszą pokonać własne słabości i znaleźć sposób, by nie dać się złamać – ani swoim przeciwnikom, ani brutalnym prawom przyrody. Kto dotrwa do końca?

 
Co pięć dni ekofarmę będzie opuszczać jedna osoba, która zostanie wytypowana przez pozostałe osoby w głosowaniu. W przypadku remisu o odejściu decydować będą pojedynki na zadania. Po czterdziestu pięciu dniach pozostanie trójka finałowa, która zainkasuje sporą premię za wygraną. Naukowców interesuje, jak będziemy starać się przekonywać pozostałych do swojego dalszego pobytu: knuciem, sojuszami, manipulacjami, a może dobrocią i najlepszym wykonywaniem obowiązków.
 Czy to mikrospołeczeństwo wybierze najlepszych farmerów czy może bezdusznych i śliskich kombinatorów? Czy osoby, które będą najlepiej wykonywać prace, mają większą szansę na dotrwanie do końca testu?

Piotr Żabicki odkrywa przed nami prawdziwą naturę człowieka w ekstremalnych warunkach.

To książka, której nie możesz przegapić! Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:

https://www.taniaksiazka.pl/farmazony-piotr-zabicki-p-2015021.html
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Podejmij wyzwanie i… wróć do korzeni
Witamy na Ekofarmie! Zobacz, jak dwunastu śmiałków radzi sobie bez elektryczności, sklepów i technologii. Przeżyj razem z nimi 46 dni pełnych wyzwań, dzięki książce Piotra Żabickiego Farmazony! Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe