Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Idealny rodzic nie istnieje. Jest tylko ten świadomy

Ten poradnik powstał dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu mamy-pedagożki, certyfikowanej realizatorki warsztatów dla rodziców. Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące wychowywania dzieci? Ta książka jest właśnie dla Ciebie! Barbara Augustyniak – szczęśliwa mama trójki dzieci nie pozostawi Cię bez odpowiedzi.
Rodzic (prawie) idealny to unikalne połączenie teorii, porad i ćwiczeń praktycznych dla rodziców oraz opiekunów dzieci w różnym wieku. Ten pełen inspiracji przewodnik powstał dzięki kompilacji wiedzy oraz doświadczenia mamy-pedagożki, certyfikowanej realizatorki warsztatów dla rodziców. Dzięki temu stał się skarbnicą przydatnych wskazówek, dodatkowo ubarwioną komentarzami oraz ilustracjami dzieci.

Jak unikać nadopiekuńczych zachowań? Czy chłopców należy wychowywać inaczej niż dziewczynki? Dlaczego warto poznać teorię pięciu języków miłości? To tylko niektóre zagadnienia, jakie porusza autorka.


Pomimo obszernej bibliografii, książka została napisana przejrzystym i zrozumiałym językiem. Każdy, kto po nią sięgnie, znajdzie w niej odpowiedzi na nurtujące go pytania, a dodatkowo utrwali sobie jedną, ważną kwestię: Idealny rodzic nie istnieje. Jest tylko ten świadomy i uważny.

Wiem, jesteś zajęty i zapracowany, nie masz czasu na nic. Dużo pracujesz i wiele od ciebie wymagają: w pracy i w domu, od rodzica, męża, żony, córki, koleżanki. Twój czas z dzieckiem to chwile między innymi obowiązkami. Może nie chcesz ich marnować na czytanie książek i wykonywanie ćwiczeń. Twoja decyzja. Ale jeśli sięgasz po tę książkę, wiedz, że to, co tu znajdziesz, jest inwestycją w ciebie i twoich najbliższych. To poszukiwanie prawdziwego skarbu w twoim życiu – wielka wyprawa po skarb. Bo szczęśliwe rodzicielstwo i pozytywna rodzina to taki właśnie cenny dar.

Zaciekawiony_a? Już teraz sięgnij po poradnik Barbary Augustyniak! Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/rodzic-prawie-idealny-barbara-augustyniak-p-2028949.html

O autorce

Barbara Augustyniak – szczęśliwa mama trójki dzieci. Nauczycielka wspomagającą proces kształcenia – pracuje z dziećmi z niepełnosprawnością i trudnościami rozwojowymi, głównie z autyzmem. Pedagożka specjalna, tyflopedagożka, socjoterapeutka, terapeutka TUS i TZA. Od 14 lat prowadzi warsztaty kompetencji wychowawczych, głównie w nurcie Szkoły Dla Rodziców i Wychowawców. Tworzy kursy online dla rodziców o trudnościach i wyzwaniach związanych z wychowaniem. Angażuje się w działania społeczne i charytatywne na poziomie lokalnym, jak również działa w internetowych zbiórkach charytatywnych ( np. dla chorych na SMA lub dystrofię Duchenne’a). Lubi czytać, spędzać czas w ruchu: na rowerze, podczas górskich wędrówek i zwiedzać piękne miejsca w Polsce.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Idealny rodzic nie istnieje. Jest tylko ten świadomy
Ten poradnik powstał dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu mamy-pedagożki, certyfikowanej realizatorki warsztatów dla rodziców. Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące wychowywania dzieci? Ta książka jest właśnie dla Ciebie! Barbara Augustyniak – szczęśliwa mama trójki dzieci nie pozostawi Cię bez odpowiedzi.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe