Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Letnie niespodzianki

Lato to czas, w którym całe rodziny wybierają się samochodami na wakacyjne wojaże. Kilkaset kilometrów pokonanych jednego dnia może wywołać, szczególnie u najmłodszych pasażerów, chorobę lokomocyjną. Dzieci, niestety, nie zawsze zdążą poinformować rodziców o bólach i nadchodzących „sensacjach żołądkowych”. Efektem są plamy na kanapie, przednich fotelach lub obiciach drzwi.

Zwykłe chusteczki, nawet te nawilżane pomogą jednak tylko doraźnie. Zabrudzenia pozostaną, a gdy zaschną w słońcu na dobre, są bardzo trudne do usunięcia. Podobnie jest z plamami od napojów, ketchupu czy lodów.

W podróży z najmniejszymi dziećmi takie sytuacje zdarzają się nierzadko, ale coraz częściej wraz z całą rodziną wyjeżdżają także czworonożni przyjaciele. Po opadach deszczu, beztrosko wskakując do samochodu, pozostawiają na tapicerce oryginalne wzroki. Wszystkie te plamy należy możliwie szybko usuwać.

Szybkim wyjściem z sytuacji za przystępną cenę jest zakup środka do czyszczenia tapicerek. Produkty tego typu jak np. K2 Tapis dostępne są na niemal każdej stacji benzynowej. Wystarczy dziesięć minut i wilgotna szmatka, a produkt poradzi sobie z wymienionymi zabrudzeniami.

Niewykorzystaną zawartość opakowania można zachować i używać do prania tapicerowanych mebli domowych. Zatem w przypadku zaistnienia potrzeby poradzenia sobie z wymienionymi niespodziankami warto pamiętać o możliwości zakupu bezpiecznych środków do usuwania trudnych plam.

Matriały prasowe
fot.sxc.hu
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Letnie niespodzianki
Lato to czas, w którym całe rodziny wybierają się samochodami na wakacyjne wojaże. Kilkaset kilometrów pokonanych jednego dnia może wywołać, szczególnie u najmłodszych pasażerów, chorobę lokomocyjną.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe