Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gwiazdkowy prezent dla Twojego faceta

Kolejny raz stajesz przed dylematem wyboru prezentu gwiazdkowego dla Twojego faceta. Kupiłaś już chyba wszystkie drobiazgi, które i tak stały się bezużyteczne. Może to jest moment na wybór czegoś niematerialnego, co dostarczy porcję niezapomnianej rozrywki? Oryginalnym prezentem jest na przykład kurs doskonalenia techniki jazdy.

Wielka niewiadoma
Boże Narodzenie to prawdziwy test na znajomość upodobań naszych najbliższych. Ironią losu jest, że o ile wybór gwiazdkowego upominku dla siostry, przyjaciółki, czy nawet teściowej nie nastręcza większych trudności, tak w przypadku podarunku dla ukochanego - ryzyko, że trafimy z prezentem jak kulą w płot wynosi jeden do dwóch. Wśród setek możliwości, jakie oferuje obecnie rynek, paradoksalnie, trudno wybrać tę najlepszą. Bezpiecznym rozwiązaniem wydają się upominki tradycyjne. Krawat, spinki do mankietów, czy elementy eleganckiej galanterii skórzanej są mało kontrowersyjne i zwykle w dobrym guście. Jedynym mankamentem jest fakt, że znalezione pod choinką, cieszą około procenta męskiej populacji. Na przeciwnym biegunie znajdują się stanowiące pokaźną grupę prezenty, określane zwykle jako „nietypowe”. Rozmaite sklepy internetowe oferują setki mniej lub bardziej fantazyjnych tzw. „męskich” gadżetów, których potencjalne zastosowanie stać się może dla przeciętnej kobiety łamigłówką nie do rozwiązania. Niekonwencjonalne podarunki mają jednak główną zaletę, że sprawiają obdarowanemu sporo frajdy. Pozytywnym zaskoczeniem nie muszą być jedynie upominki, które z czasem powiększą kolekcję bezużytecznych, zbierających kurz przedmiotów.

Pozwól mu poszaleć
Istnieje kilka dziedzin dla których statystyczny mężczyzna zwykle traci głowę. Piłka nożna, komputery i samochody, to typowe „męskie” hobby. O ile jednak mecze footballowe transmitowane są w TV stosunkowo często, zaś dostęp do gier komputerowych jest praktycznie nieograniczony, o tyle miłośnicy motoryzacji mają bardzo niewielkie możliwości rozwijania swoich pasji. Zwłaszcza przestrzeń miejska nie oferuje zbyt wielu okazji, by poszaleć za kółkiem. O wyścigach czy gwałtownych manewrach kierownicą na zakorkowanych ulicach można zapomnieć. Jedynie na specjalnie przystosowanych torach samochodowych każdy posiadacz auta może bezpiecznie zamienić się w kierowcę rajdowego. - Tylko odpowiednio zaadaptowana przestrzeń umożliwia wypróbowanie zarówno pełnych możliwości pojazdu, jak i weryfikację umiejętności kierowcy– mówi Violetta Bubnowska, dyrektor wrocławskiego Toru Rakietowa, ośrodka organizującego zimowe kursy doskonalenia techniki jazdy „Poślizg kontrolowany”. - Ćwiczenia prowadzone są w formie konkurencji i rywalizacji przysparzających uczestnikom sporo adrenaliny. Do tego świadomość, że nie grozi kolizja z innym autem, ani nie łamiemy przepisów drogowych – to wszystko sprawia, że poślizgi na torze to przede wszystkim świetna zabawa – dodaje.

Idealny prezent gwiazdkowy
Szkolenie samochodowe to doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent. Za wyborem kursu jako świątecznego upominku nie przemawiają jedynie względy rozrywkowe, lecz w także w dużej mierze argumenty praktyczne. Ćwiczenia w asyście trenera na płycie poślizgowej to okazja do nabycia bezcennego doświadczenia, jak zachować się na oblodzonej nawierzchni. Szlifowanie umiejętności wyprowadzania samochodu z poślizgu szczególnie przyda się podczas zimowych podróży, a wyszkolony absolwent kursu poruszał się będzie po zaśnieżonych i śliskich drogach bezpieczniej, niż św. Mikołaj w swych saniach!

Źródło: Materiały PR
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gwiazdkowy prezent dla Twojego faceta
Kolejny raz stajesz przed dylematem wyboru prezentu gwiazdkowego dla Twojego faceta. Kupiłaś już chyba wszystkie drobiazgi, które i tak stały się bezużyteczne.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Fajne są też kosmetyki naturalne dla faceta. Szczególnie przydatne jest mleczko do twarzy , które mój mąż używa. Będzie w sam raz w tym roku jako uzupełnienie prezentu w postaci zegarka z Casio. Bardzo przydatne są takie artykuły. Tak też m.in. wpadłam na sklep smalltime.pl, gdzie kupiłam zegarek, znacznie taniej.
Anonim 2014-11-22 11:55:32


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe