Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Planeta Kobiet i IK Magazine na rajdzie

Portal Planeta Kobiet i IK Magazine objęły patronat medialny nad załogą Izabeli Bzyl i Jakuba Domańskiego startujących w II rundzie Rajdowego Pucharu Polski- Rajdzie Świdnickim, który odbył się 22 kwietnia. Iza Bzyl zasiadła za kierownicą Renault Clio Ragniotti, klasa 8. Co na temat rajdu mówi sama ekipa:

- Samochód trudniejszy do opanowania niż myślałam, ale z kilometra na kilometr coraz lepiej się dogadywałam z tym "potworem". Rajd super, atmosfera również. Pozostaje nam zbierać budżet, trenować i przygotowywać się do kolejnego startu. Dziękuję Kubie, całej ekipie Bzylka Rally Team, 2brally, Major, Allianz Ryszard Kulik, RALLYLAND, Lernedo, BEC, K.R.O.K.U.S, Wypożyczalni Samochodów EXPRESS, bez których start w rajdzie byłby niemożliwy i dzięki którym moje marzenie mogło się spełnić. Specjalne podziękowania dla naszych fantastycznych patronów medialnych - IMPERIUM KOBIET i planetakobiet.com.pl, dzięki którym nasze losy można było śledzić na portalach internetowych i Facebooku. -  opowiada Iza Bzyl, kierowca.

- Zaczęło się od tego, że na zapoznaniu trzy razy czarny kot przebiegł nam drogę, tak więc rano przed rajdem strasznie się denerwowałem. Moje obawy z każdym przejechanym kilometrem były coraz mniejsze, aż na mecie ostatniego odcinka na twarzy pojawił się uśmiech. Z wyniku jesteśmy bardzo zadowoleni z racji, że wszystko dla nas było nowe: samochód, opony, zespół - tym bardziej cieszy nas dojechanie do mety. Bardzo chciałbym podziękować Izie za niesamowity rajd, całemu zespołowi 2BRally za przygotowanie samochodu, za atmosferę i profesjonalne podejście. - powiedział Kuba Domański, pilot rajdowy.

Trzymamy kciuki za kolejne starty Izy i Kuby!

Więcej na www.bzylki.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Planeta Kobiet i IK Magazine na rajdzie
Portal Planeta Kobiet i IK Magazine objęły patronat medialny nad załogą Izabeli Bzyl i Jakuba Domańskiego startujących w II rundzie Rajdowego Pucharu Polski- Rajdzie Świdnickim, który odbył się 22 kwietnia. Iza Bzyl zasiadła za kierownicą Renault Clio Ragniotti, klasa 8.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

samochód wyglądał obłędnie
Ola 2012-05-10 17:09:52


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe