Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ekipa IK Magazine i Planety Kobiet na Rajdzie Rzeszowskim

Już po raz kolejny Izabela Bzyl i Jakub Domański reprezentowali IK Magazine i portal Planeta Kobiet w rajdzie samochodowym. Tym razem był to trudny i wymagający Rajd Rzeszowski, który odbył się w dniach 9-11 sierpnia. - Dojechaliśmy do mety. I to się dla mnie najbardziej liczy. Jestem bardzo zadowolona. Rajd trudny technicznie, piekielnie szybki i na dodatek zmienna pogoda. To wszystko złożyło się na to, że na pierwszej pętli mimo, że wydawało mi się że było szybko to moje odczucia nie przekładały się na wyniki. Na ostatni odcinek założyliśmy slicki na przód i medie na tył, auto składało się idealnie, osiągnelismy 4-ty czas w klasie! To był mój sukces i najszybszy oes w życiu. Oby takich więcej. Dziękuję 2Brally za idealne przygotowanie auta, IK Magazine i Planecie Kobiet za patronat medialny oraz firmie Major Broker za wsparcie. - powiedziała Iza Bzyl.

Co na temat rajdu mówił pilot Jakub Domański?

- Na początku chciałbym bardzo podziękować: Izie za niesamowity rajd, Zbyszkowi Gruszce za pomoc i naszym wiernym kibicom za gorący doping. Po rajdzie wiemy jedno: stać nas na to żeby pojechać tym samochodem szybciej, co udało się nam udowodnić na ostatnim odcinku rajdu. Samochód nas nie zawiódł, szkoda tylko odwołanego odcinka bo znów zabrakło kilometrów. Co do samych tras to uważam, że to jedne z najlepszych odcinków w Polsce.

Więcej na www.bzylki.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ekipa IK Magazine i Planety Kobiet na Rajdzie Rzeszowskim
Już po raz kolejny Izabela Bzyl i Jakub Domański reprezentowali IK Magazine i portal Planeta Kobiet w rajdzie samochodowym. Tym razem był to trudny i wymagający Rajd Rzeszowski, który odbył się w dniach 9-11 sierpnia.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

gratulacje ... dojazd do mety najważniejszy p . Izo
Pati44 2012-08-15 23:04:57
Fajna sprawa i akcja :)
Ola 2012-08-15 20:15:21


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe