Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

IK MAGAZINE i AUDIOFEELS na Torze w Poznaniu

Już po raz trzeci magazyn Imperium Kobiet zorganizował wspólnie z Carrera Cars Team akcję dla swoich Czytelniczek pod hasłem: WEEKEND Z PORSCHE NA TORZE POZNAŃ TRACK DAY. 

Laureatki konkursu przeprowadzonego na facebookowym profilu IK wygrały szkolenie w Porsche 911 GT3 RS 3,8 pod okiem instruktora AKADEMII SPORTOWEJ JAZDY PORSCHE - Macieja Kopańskiego, wicemistrza Polski Pucharu Kia Lotos Cup oraz kosmetyki i weekend w ekskluzywnym hotelu CITY PARK HOTEL w Poznaniu. Wśród finalistek tego konkursu znalazła się Monika Krzywdzińska z Sanoka: - Chciałabym bardzo podziękować całej redakcji Imperium Kobiet za niesamowitą przygodę, którą niewątpliwie jest jazda Porsche Carrera 911. Jestem bardzo zadowolona z dnia  spędzonego  na torze w Poznaniu. Niesamowite emocje i adrenalina – cieszy się, dodając - wiele cennych wskazówek, których udzielił mi instruktor Maciej Kopański będę mogła wykorzystać na co dzień. Bardzo chętnie wrócę do Poznania, żeby przeżyć to jeszcze raz. Ogromną niespodzianką było dla mnie pojawienie się na Torze Poznań finalistów programu „Mam Talent”- zespołu Audiofeels, zaproszonego przez IK. Chłopcy okazali się bardzo skromni i sympatyczni. Cieszę się, że mogłam ich poznać osobiście. Na Tor w Poznaniu zespół Audiofeels zaprosiła redaktor naczelna IK Ilona Adamska, która jako wierna fanka sportów motoryzacyjnych organizuje raz na trzy miesiące wyjazdy czytelniczek na Tor Poznań.

-  Postanowiłam połączyć swoją wielką pasję do wyścigów samochodowych z działalnością wydawniczą – mówi pani Ilona. - I tak, wspólnie z moim przyjacielem, szefem CARRERA CARS TEAM - Dariuszem Krupą wpadliśmy rok temu na pomysł, aby połączyć wspólnie siły i organizować cykliczne imprezy na torze w Poznaniu dla Czytelniczek mojego magazynu. 

Chłopcy z Audiofeels przybyli z rodzinami, partnerkami i dziećmi. Zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych!

- Chcielibyśmy podziękować redakcji IK Magazine za zaproszenie na ten niecodzienny event. Przyjęliśmy je z ogromną przyjemnością, ponieważ jesteśmy wielkimi fanami motoryzacji. W naszym zespole jest kilka różnych „obozów”, skupiających fanów konkretnych marek. Jest i obóz BMW i Marcedesa oraz SAABA. Przeżyliśmy niezapomniane emocje na torze. Po raz pierwszy bowiem mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą tak szybkiego samochodu - powiedział w imieniu zespołu Bartek Michalak.

„Tor Poznań Track Day” to cykl otwartych imprez skierowanych do wszystkich, chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach, można stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności szybkiej jazdy w walce o trofea.

- Impreza pozwala się wyszaleć i sprawdzić możliwości, tzw. osiągi swojego samochodu, a wszystko w atmosferze przyjaznej, sportowej rywalizacji, o czym mogli się przekonać chłopcy z Audiofeels - relacjonuje Dariusz Krupa z Carrera Cars Team. - Nasi gości mieli do dyspozycji dwa PORSCHE - stylowe, 30-letnie 911 964 Carrera 4 oraz super szybkie Porsche 911 996. Każdy z nich pod okiem Macieja Kopańskiego poznał tajniki szybkiej i bezpiecznej jazdy sportowym samochodem. 

Z kolei inna laureatka konkursu - Jagienka Stefanowicz tak opisuje swoje wrażenia: 
- Pragnę serdecznie podziękować IK Magazine oraz Carrera Cars Team za wspaniałą zabawę, za przemiłą atmosferę i cudowny wieczór! Przejazd sportowym samochodem Porsche po Torze Poznań, gdzie nie ma ograniczeń prędkości, był dla mnie niesamowitą frajda i przygodą. Maciek, nasz instruktor, przekazał mi wiele cennych wskazówek dotyczących bezpiecznej jazdy, które na pewno wykorzystam w życiu codziennym. Sama jeżdżę autem 200-konnym, może nie aż tak zrywnym, ale jednak o sportowym charakterze. Uwielbiam jeździć ostro, jednak na drogach są ograniczenia, dlatego właśnie jazda na torze była dla mnie czystą radością. Dała mi okazję do sprawdzenia swoich możliwości i umiejętności szybkiej jazdy oraz nauczenia się pokonywania ostrych zakrętów z dużą prędkością. To była ogromna przyjemność uczestniczyć w tak wyjątkowym wydarzeniu. Dodatkową atrakcją była obecność chłopaków z zespołu Audiofeels, których uwielbiam! Takie momenty w życiu sprawiają, że człowiek zapomina o wszystkich troskach i cieszy się jak małe dziecko :) Polecam wszystkim taką lekcję i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia na torze – dodaje na koniec pani Jagienka.

Elżbieta Pawłowska
fot. Lidia Skuza / Robert Stefanowicz

Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
IK MAGAZINE i AUDIOFEELS na Torze w Poznaniu
Już po raz trzeci magazyn Imperium Kobiet zorganizował wspólnie z Carrera Cars Team akcję dla swoich Czytelniczek pod hasłem: WEEKEND Z PORSCHE NA TORZE POZNAŃ TRACK DAY.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Fajnieeee
Maja 2012-09-03 10:30:51


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe