Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Tuż przed startem w 50 Rajdzie Barbórka!

Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia, jedyna na świecie i pierwsza w Polsce 100% damska załoga w rajdach cross country – Klaudia Podkalicka i Joanna Madej (otoMoto Team) wystartuje w 50 Rajdzie Barbórka. Dziewczyny pojadą Porsche Cayenne. - Nie wyobrażałyśmy sobie żeby nas na tym rajdzie mogło zabraknąć – mówi przed startem Klaudia. - To bardzo prestiżowa i rewelacyjna impreza. Wprawdzie odcinki na których startujemy na co dzień to zupełnie inna bajka, ale nie chciałyśmy zmieniać samochodu i zaprezentujemy się terenówką. Zdecydowanie będzie to przygoda i wielkie emocje! Ogromnie zależało nam aby wystartować w Barbórce, bo jest to świetny moment aby podziękować naszym partnerom, kibicom i mediom za wsparcie, którego stale doświadczamy. 

- Przepiękne terenowe auto na ulicach Warszawy! Już się nie mogę doczekać! – dodaje Joanna. - Bardzo się cieszę, że startujemy. Oczywiście nie byłybyśmy sobą gdybyśmy nie przygotowały różnych niespodzianek. Od oklejenia samochodu począwszy aż do ... nie zdradzę, ale będzie się działo!

Załoga Klaudia Podkalicka/Joanna Madej startująca w barwach otoMoto.pl zaprasza do kibicowania na odcinkach oraz do spotkania w strefie serwisowej.

Start dziewczyn jest możliwy dzięki mecenasom: otoMoto, Immergas nowoczesne systemy grzewcze, rallyplanet.pl, Speed Factory, ProDriving team.

Patronat medialny nad załogą posiada TVP Info.

Trzymamy kciuki! 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Tuż przed startem w 50 Rajdzie Barbórka!
Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia, jedyna na świecie i pierwsza w Polsce 100% damska załoga w rajdach cross country – Klaudia Podkalicka i Joanna Madej (otoMoto Team) wystartuje w 50 Rajdzie Barbórka. Dziewczyny pojadą Porsche Cayenne.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe