Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kochaj teatr w sobie, a nie siebie w teatrze...

Słowa Konstantego Stanisławskiego były inspiracją do stworzenia Teatru Nadzieja. Teatr Nadzieja to amatorska grupa teatralna, non profit, która powstała z miłości do teatru.
Teatr Nadzieja to grupa studentów, którym chcę się chcieć, tworzyć, zmieniać świat i dzielić się radością życia. Motorem napędowym do stworzenia grupy teatralnej i walki o marzenia były również słowa przyjaciela Teatru Nadzieja – Dawida Łasuta: СМЕЛОСТЬ ГОРОДА БЕРЕТ.

- Na początku powstał scenariusz jednoaktówki „Jurodiwy”, potem przyszła pora na próby. Z inicjatywą teatru wychodziliśmy do ludzi w sobotnie poranki na Krakowskie Błonia, gdzie prowadziliśmy próby. 16 czerwca 2014 roku w Klubie Bakałarz UP (ul. Ingardena 4), o godzinie 20:00 planujemy zorganizować premierę i podzielić się z Państwem efektem Naszej ciężkiej pracy. Mamy nadzieje, że zechcą Państwo zaszczyć nas swoją obecnością i przyjść na krótki, jednoaktowy spektakl „Jurodiwy”, na spektakl diagnozę.  - mówią przedstawiciele TEATRU NADZIEJA. 

Spektakl poleca Planeta Kobiet.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kochaj teatr w sobie, a nie siebie w teatrze...
Słowa Konstantego Stanisławskiego były inspiracją do stworzenia Teatru Nadzieja. Teatr Nadzieja to amatorska grupa teatralna, non profit, która powstała z miłości do teatru.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe