Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ilona Felicjańska na zdjęciach Piotra Furtaka

Glitting Glow - to wystawa autorskich zdjęć Piotra Furtaka o tematyce Beauty. Elementem łączącym wszystkie fotografie jest nieszablonowe wykorzystanie światła jako elementu zdjęcia w postaci połysku, odbicia lub emisji własnej.
Wszystkie prace to starannie przygotowane projekty z wykorzystaniem światła UV, metalicznego bodypaintingu i przedmiotów emitujących światło. Efekt jest wynikiem dokładnego planowania, przygotowania i współpracy na planie modelek oraz artystycznych wizażystek.

Jedną z modelek biorących udział w projekcie była Ilona Felicjańska. Dlatego nie zabraknie jej podczas wernisażu, który odbędzie się 14 stycznia w Klubokawiarni Jaś i Małgosia w Warszawie. Gwiazda opowie o współpracy ze zdolnym fotografem, a sam Piotr Furtak pokaże jaki efekt można uzyskać stosując nowe technologie i nieszablonowe pomysły w fotografii!

- Ilona zgodziła się zapozować w jednej sesji dostrzegając w dotychczasowych fotografiach charakter i pazur. Zaproponowaliśmy jej zdjęcia w rozrywającej się dziurze z tła (oczywiście z elementami srebra). Jest to główne zdjęcie, które symbolizuje wyjście z cienia i pokazanie własnego ja
- przyznaje Piotr Furtak.

Piotr Furtak Photography


Urodzony w 1982 roku. Z wykształcenia inżynier telekomunikacji, aktywnie pracujący w zawodzie. Mąż i tata dwójki maluchów, Stasia i Małgosi. Fotografią zajmował się jeszcze za czasów analogowych, odkrywając ją za każdym razem na nowo. Dużo eksperymentuje ze sprzętem, światłem i cieniem. Profesjonalista z pasji, mający głowę pełną pomysłów. Zajmuje się głównie fotografią beauty, modową i ślubną, a ostatnio także reklamową oraz dla biznesu. Współpracuje z najlepszymi wizażystami, stylistami fryzur i mody. Współpracował m.in. z marką Wella na międzynarodowych mistrzostwach fryzjerstwa w Berlinie, Lizbonie i Paryżu. Publikacje w Glamour, magazynach branży fryzjerskiej i elektronicznych.

Wernisaż wystawy: 14 stycznia (czwartek) 2016
Start: g. 20:00
Miejsce: Klubokawiarnia Jaś & Małgosia ul. Jana Pawła II 57
Wstęp: wolny

Partnerem technologicznym wystawy jest firma Medikon Polska Sp. z o.o. Zdjęcia wydrukowane zostały na papierze fotograficznym FOMEI PolskaCollection.

Więcej na: www.piotrfurtak.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ilona Felicjańska na zdjęciach Piotra Furtaka
Glitting Glow - to wystawa autorskich zdjęć Piotra Furtaka o tematyce Beauty. Elementem łączącym wszystkie fotografie jest nieszablonowe wykorzystanie światła jako elementu zdjęcia w postaci połysku, odbicia lub emisji własnej.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe