Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Światowy Hit Ruszył w Polskę

"Mayday2" to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić́ podwójną grę do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują̨ się o sobie w Internecie.
Oczywiście ciekawość́ oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć́ spotkania młodzieży w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść́ bawi do granic możliwości przez 120 minut. Widownia pęka w szwach, brzuchy ze śmiechu a w powietrzu? Już wybuchła – bomba endorfin.

Ciąg dalszy przygód najbardziej znanego taksówkarza z Londynu, czyli Johna Smitha, który od lat niemal bezkolizyjnie lawiruje między dwiema kochającymi go żonami, sumiennie rozpisując w małym notesie plan podwójnego życia. Czym jednak jest jeden notes wobec potęgi Internetu? Gavin i Vicky poznają się właśnie przez Internet i od razu czują, że wiele ich łączy – wspólne pasje, plany i marzenia oraz…ojciec, który jest taksówkarzem i nazywa się John Smith.

To wszystko już w RUMI na Hali MOSiR.
5 czerwiec (NIEDZIELA), godz.17:00 i 20:00


Autor tekstu: Ray Cooney
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Grzegorz Reszka
Scenografia i kostiumy: Agnieszka Sasim

Obsada:
Michał Koterski
Marek Włodarczyk/ Marek Siudym
Michal Milowicz/ Mariusz Krzemiński
Marcin Mroczek/ Mateusz Łapka
Anna Gzyra
Aneta Zając/ Kamila Polak/ Dominika Figurska
Joanna Jabłczyńska /Katarzyna Polewany

Organizator: Black Stone
Project Partnerzy: Krajewscy, Ol-went, Frames, Rad-Pol, FaleLokiKoki, Lavard, AD+T, Pini gril&dlikatesy, Pini Beer, Pini Cafe&Bar, Pini People.
Ptroni Medialni: Gala, Wp.pl, Portal Ludzi Sztuki, Akademia Paznokcia, Świat Elit, Business Woman & Life, Imperium Kobiet, KIE, przedsiębiorcy@eu, Kobieta wie lepiej, Mamy Cel, Moda i ja.

Bilety do nabycia: www.kupbilecik.pl oraz w kasie MOSiR / Czw. Pt./ w godz: 17:00 19:00
Ceny biletów: od 80 do 120 zł
Rezerwacje telefoniczne: 575 775 281, 501 015 820

Serdecznie Zapraszamy!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Światowy Hit Ruszył w Polskę
"Mayday2" to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić́ podwójną grę do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują̨ się o sobie w Internecie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe