Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Joanna Opiat-Bojarska: To koniec, Anno

- Nie pamiętam w jaki sposób pierwsza książka Joanny Opiat-Bojarskiej trafiła w moje dłonie. Czy ktoś mi ją polecił, czy też odkryłem ją sam. Jakkolwiek było i jakkolwiek jest już wtedy czułem, że na tej jednej się nie skończy i będą kolejne. Jeśli do jedynki dodamy zero to 10 brzmi już dumnie. Akapit otwarcia powieści Niebezpieczna gra wydanej nakładem wydawnictwa Czwarta Strona, której autorką jest Joanna Opiat-Bojarska. 29 marca przynosi premierę wydawniczą najnowszej powieści autorki To koniec, Anno.

Kiedy zdarzyło się wam przeczytać książkę za jednym podejściem od deski do deski? Kiedy mijająca za oknem noc powoli przemieniała się w szarość, aby zamienić się w słoneczny, wiosenny poranek? Nie wiem, jak wy, ale ja dziś doświadczyłem takiego niezwykłego, niesamowitego zjawiska. Spędziłem noc w łóżku z Anką.

Z najnowszą powieścią Joanny Opiat-Bojarskiej To koniec, Anno, z książką, którą poznałem na jednym oddechu. Przełamując jedną, czy drugą chwilę słabości na rzecz historii, która nie pozostawia mi żadnych złudzeń, co do tego, kto jest Królową polskiego kryminału.

Anna Rogozińska wraca do pracy w Primo TV po dłuższej przerwie. Historia z dopalaczami mogła skończyć się dla niej tragicznie, jednak w najgorszych koszmarach nie przeczuwała, że jej powrót nie będzie taki jakiego oczekiwała. Wielka medialna gwiazda zgasła i nic nie wskazywało na to, że zabłyśnie ponownie. Praca w pogotowiu ratunkowym, w formie specjalnego zlecenia dziennikarskiego ze strony stacji, miała być dla niej mission impossible. Do tego tajemniczy list od starego znajomego, Kapelusznika.

Pozornie wszystko nie szło po jej myśli, z chaosu jednak miało wyłonić się coś, czego ona sama przynajmniej na początku nigdy nie brała pod uwagę. A dzięki błyskotliwym pomysłom Joanny Opiat-Bojarskiej powstała powieść, która napełnia czytelnika mnogością nieopisanych doznań i błyskiem w oku. A także szczególną chwilą spełnienia w lekturze.

Artur G. Kamiński

http://www.facebook.com/Koominek
http://koominek.blogspot.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Joanna Opiat-Bojarska: To koniec, Anno
- Nie pamiętam w jaki sposób pierwsza książka Joanny Opiat-Bojarskiej trafiła w moje dłonie. Czy ktoś mi ją polecił, czy też odkryłem ją sam. Jakkolwiek było i jakkolwiek jest już wtedy czułem, że na tej jednej się nie skończy i będą kolejne. Jeśli do jedynki dodamy zero to 10 brzmi już dumnie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Zachęcił mnie Pan.
Ola 2017-07-05 13:41:49


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe