Czwartek, 20 czerwca 2024r. Bogny, Rafaeli, Rafała
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Niezapomniany ślub? Powiedz tak!

Nie musisz mieć ogromnych oszczędności, prosić rodziców o pomoc czy zaciągać kredyt w banku, by wyprawić wesele, które twoi bliscy będą jeszcze długo wspominać. Liczy się dobry pomysł i perfekcyjna organizacja! Wszystko to możliwe - wystarczy kierować się wskazówkami Arkadiusza Habrata, które opisał w swoim poradniku kierowanym dla Narzeczonych.
Nikogo nie trzeba przekonywać, że zaplanowanie ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Wiele osób sądzi również, że potrzeba do tego wydarzenia ogromnych nakładów finansowych. Owszem: wynajęcie sali, orkiestra, suknia ślubna i garnitur pana młodego, fotograf, zamówienie auta (czy innego pojazdu!) to ledwie ułamek wszystkich wydatków związanych z ceremonią.

Zdaniem eksperta ślubnego, Arkadiusza Habrata nie trzeba jednak mieć milionów na koncie, by zorganizować uroczystość, która na długo zapisze się w pamięci wszystkich uczestników: - Ślub, a później wesele to przede wszystkim emocje, które tworzy rodzina młodej pary i zaproszeni goście. Na pewno zjawiskowa suknia, elegancki pojazd do ślubu czy jednakowe stroje druhen dodają ceremonii większego szyku, ale nie świadczą o tym, czy jest ona bardziej udana czy nie. Marzenia każdego człowieka są inne, a spełnienie ich, organizując swój ślub (niekoniecznie wybierając najdroższe produkty czy usługi), jest odpowiedzią na to, czy ten dzień jest udany czy też nie. - mówi autor książki "Jak zorganizować udane wesele - porady Weselnego Experta", Arkadiusz Habrat.

Młodzi ludzie oraz ich rodzice często jednak o tym zapominają, traktując wesele jak imprezę, która swym rozmachem i związanymi z nim kosztami ma przyćmić uroczystości znajomych czy innych członków rodziny. Dlatego też wiele osób przeznacza wszystkie oszczędności, a nawet zaciąga kredyt, by pokryć wydatki związane z tym wydarzeniem. Faktem jednak jest, że tym, co może wyróżnić naszą imprezę na tle innych jest perfekcyjna organizacja.

 


Dzięki idealnemu zaplanowaniu wszystkich spraw, państwo młodzi zyskują pewność i spokój, że gości nie spotkają żadne przykre niespodzianki, o czym przekonuje w książce "Jak zorganizować udane wesele - porady Weselnego Experta" Arkadiusz Habrat:

- Ślub to cudowny i wyjątkowy dzień. Wszystko jest wtedy jak z bajki – piękna młoda para, uśmiechnięci goście, wzruszający moment błogosławieństwa, ceremonia ślubu i wreszcie wesele. Na pewno trzeba podkreślić, że każdy ślub jest inny, a zachowań i emocji gości nigdy nie da się przewidzieć. Ogromną satysfakcję daje mi, kiedy młoda para już po wszystkim dziękując mi za pomoc, mówi, że było właśnie tak jak sobie wymarzyli. - mówi Arkadiusz Habrat.

Nie trzeba wynajmować najdroższej sali, czy sprowadzać suknię prosto z paryskiego salonu, by zorganizować perfekcyjny ślub. Przepis na niezapomnianą uroczystość to oryginalny pomysł i doskonała organizacja. Inspiracje? Znajdziesz je w książce Weselnego Experta, Arkadiusza Habrata, która jest do kupienia na portalu ślubnym www.weselnyexpert.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Niezapomniany ślub? Powiedz tak!
Nie musisz mieć ogromnych oszczędności, prosić rodziców o pomoc czy zaciągać kredyt w banku, by wyprawić wesele, które twoi bliscy będą jeszcze długo wspominać. Liczy się dobry pomysł i perfekcyjna organizacja! Wszystko to możliwe - wystarczy kierować się wskazówkami Arkadiusza Habrata, które opisał w swoim poradniku kierowanym dla Narzeczonych.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe