Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Klasa i elegancja tylko z marką Dielle

Lato i wakacje to czas wypoczynku, wyjazdów, szalonych eskapad. Poczujmy się luksusowo pakując siebie i swoją rodzinę w walizki marki Dielle. Firma nominowana została w plebiscycie „Najpopularniejsi Lata 2018” w kategorii „Piękno i Elegancja”. Czy „Złoty Laur” trafi w ręce firmy? O tym przekonamy się już we wrześniu, a dziś - zapraszamy do konkursu!
Firma Dielle posiada bogatą historię w zakresie produkcji skór i artykułów podróżniczych. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży, może pochwalić się wyrobami o świetnej jakości. Jako firma rozwijająca się łączy doświadczenie i dynamikę, kulturę produktu oraz ciągłe poszukiwanie najnowszych materiałów i technologii.

Siedziba firmy znajduje się na wschodnim wybrzeżu Włoch w strefie przemysłowej i zajmuje szeroki teren, na którym znajdują się biura, salony sprzedażowe, warsztaty i magazyny. Prace badawcze, styl oraz wygląd produktów są rozwijane przez wysoko wyspecjalizowany personel.

Proces produkcji jest kontrolowany w najmniejszych szczegółach i wykonywany przy użyciu najnowszych technik i maszyn, jednocześnie utrzymując jakość ręcznie wytworzonych towarów, co wprowadza łatwo rozpoznawalny włoski styl. Strategie sprzedaży tworzy wewnętrzny dział sprzedaży we współpracy z przedstawicielami obecnymi na terytorium całego kraju. W Europie i w pozostałych miejscach świata dystrybucja jest nadzorowana przez dystrybutorów i przedstawicieli.

Asortyment produkcyjny Dielle może podzielić na:

- produkty podróżnicze
- wózki, torby podróżne i kosmetyczki, akcesoria podróżnicze, profesjonalne walizki i torby na dokumenty
- inne artykuły - małe produkty skórzane, torebki, portfele, kufry na biżuterię, paski
- torebki damskie

Dzięki szerokiemu zakresowi produktów, Dielle z łatwością potrafi zadowolić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów DYSTRYBUCJA Kraje dystrybucji: Włochy, Austria, Anglia, Grecja, Niemcy, Dania, Hiszpania. Czechy. Rosja, Portugalia, Francja i aktualnie Polska.

 


Własne marki: DIELLE, CARRARO

Marki z licencją: RENATO BALESTRA, VALLEVERDE OD 2015 BEVERLY HILLS POLO CLUB

Specjalnie dla czytelników Planety kobiet i uczestników akcji „Planeta Hitów Muzyczne Lato 2018”  mamy niespodziankę od firmy DIELLE.

Myślisz o wyjeździe na wakacje, a nie masz w co się spakować? Elegancja, wygoda są w zasięgu ręki.

Wygraj walizkę DIELLE.

 


Wyślij odpowiedzi na 3 pytania konkursowe w naszym muzycznym konkursie, który znajdziesz w najnowszym wydaniu rubryki Wakacyjna Lista Przebojów.


Trzy piękne walizki wraz z muzycznymi zestawami płyt zespołu La Maro, Bet Ber, Modern Talking i Kamaliya mogą być Twoje.

Opracował: Fonomedia Group
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Klasa i elegancja tylko z marką Dielle
Lato i wakacje to czas wypoczynku, wyjazdów, szalonych eskapad. Poczujmy się luksusowo pakując siebie i swoją rodzinę w walizki marki Dielle. Firma nominowana została w plebiscycie „Najpopularniejsi Lata 2018” w kategorii „Piękno i Elegancja”. Czy „Złoty Laur” trafi w ręce firmy? O tym przekonamy się już we wrześniu, a dziś - zapraszamy do konkursu!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

piękne !
Ola  2018-07-19 18:25:20
świetne walizki
ewelina 2018-07-17 07:07:08
rewelacyjne te walizki
teresa 2018-07-16 22:05:17


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe