Czwartek, 20 czerwca 2024r. Bogny, Rafaeli, Rafała
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jak zaplanować sesję ślubną za granicą?

Dopełnieniem całej uroczystości ślubnej jest sesja ślubna plenerowa stanowiąca również piękną pamiątkę. Marzeniem wielu Par Młodych jest wykonanie jej za granicą, mimo to decydują się na nią nieliczni, gdyż sesja ślubna za granicą wydaje się dość trudna do zorganizowania. Jednak nic bardziej mylnego!
Dlaczego pary decydują się na sesje ślubne za granicą?

Według Aleksandry Nowak, fotograf w https://czterykadry.pl/ - Są różne przyczyny takiej decyzji. Jednak do najczęściej wymienianych należą : pewna pogoda jaką Państwo Młodzi zastaną na miejscu. Fakt, że kochają podróżować i chcą wrócić w miejsce w którym już kiedyś byli. Pragną mieć wyjątkowe/nietuzinkowe zdjęcia z sesji ślubnej lub chcą się po prostu "wyrwać" z codzienności.

Jak zaplanować sesję ślubną za granicą – dodatkowy dzień

Gdy wykonujemy sesję ślubną w miejscu zamieszkania mamy swobodę decyzji, co do daty jej wykonania. Bez problemu przełożymy ją również na inny dzień, gdy pogoda okaże się kiepska. Jednak w przypadku sesji za granicą, gdy bilety mamy już wykupione dobrze jest mieć zapasowy dzień na wypadek niepogody. Taki dodatkowy dzień daje nam, aż do 50% więcej szans na dobre warunki. Ponadto jeśli pogoda dopisze to możemy podzielić sesję na 2dni i zrobić przepiękne zdjęcia o wschodzie słońca z przerwą na wypoczynek w ciągu dnia.

Transport – nie zawsze samolotem

Sesja ślubna za granicą nie musi wiązać się z lotami samolotem. Możemy również skorzystać z własnego transportu, szczególnie w regionach będących w bliskich granicach z Polską. Samochód to dobra opcja w przypadku sesji ślubnej w Budapeszcie, Dreźnie czy Pradze. Daje nam to możliwość dopasowania terminu wyjazdu z mniejszym wyprzedzeniem, dodatkowo mamy możliwość zatrzymania się po drodze na zdjęcia. Pamiętajmy wtedy, aby przyjąć czas przyjazdu dłuższy niż pokazuje nawigacja i zaplanować odpoczynek po dotarciu do celu.

Sesja ślubna za granicą – jakie kierunki najczęściej wybierają Pary Młode?


Aleksandra Nowak odpowiada : - Najczęściej Włochy - tanie loty, różnorodność powala i zachwyca cały świat. Przyrody i miast zarówno wzdłuż morza jak i nad jeziorami. Jednak ostatnie sezony modne są kraje skandynawskie i Islandia, jednak ja pojadę nawet na koniec świata!

Nie da się ukryć, że sesje zagraniczne kosztują, jednak pamiętajmy, że pamiątka w postaci zdjęć jest na całe życie. Dobrze planując można te koszty w dużym stopniu ograniczyć, a dobry fotograf posiadający doświadczenie na pewno Wam w tym pomoże.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jak zaplanować sesję ślubną za granicą?
Dopełnieniem całej uroczystości ślubnej jest sesja ślubna plenerowa stanowiąca również piękną pamiątkę. Marzeniem wielu Par Młodych jest wykonanie jej za granicą, mimo to decydują się na nią nieliczni, gdyż sesja ślubna za granicą wydaje się dość trudna do zorganizowania. Jednak nic bardziej mylnego!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: 27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.
Anonim 2022-05-06 20:59:11


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe