Wtorek, 25 czerwca 2024r. Łucji, Witolda, Wilhelma
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gorące trendy okularowe - kontrasty

W tym sezonie na wybiegach rządzą odważne, kontrastowe zestawienia. Na pierwszy rzut oka poszczególne elementy takich stylizacji kłócą się ze sobą i sprawiają wrażenie kompletnie nieprzemyślanych. Dlatego przy wyborze przeciwstawnych zestawień każdy z ich elementów warto dopasować tak, by nasz wizerunek zachwycał swoją oryginalnością.
Kolor rządzi!

Połączenie dwóch kontrastowych kolorów przyciąga spojrzenia, zwłaszcza jeśli są to intensywne barwy. Nic dziwnego zatem, że jest to trend obecny na modowych wybiegach i naszych ulicach już od kilku sezonów. Zabawa kolorami może być też sprytnym sposobem na rozprawienie się z jesienną chandrą. Warto spróbować!

Zabawa formą i... treścią!

Żadna inna pora roku nie sprzyja przeciwstawnym połączeniom materiałów tak bardzo, jak jesień czy łagodna zima. Tylko wtedy bowiem zestawienie ciepłych swetrów o grubym splocie czy puchowych kurtek z delikatnymi zwiewnymi sukienkami bądź spódnicami wygląda przekonująco i bardzo na czasie. Nasza wskazówka: taką stylizację każda kobieta wyczaruje umiejętnie łącząc stroje, które ma już w swej szafie, bez konieczności organizowania wyprawy na zakupy.

Siła tkwi w szczegółach

Stylizacja oparta na przemyślanym łączeniu elementów o zupełnie odmiennym charakterze może nie zdać egzaminu wówczas, gdy mówimy o stroju do pracy. W biurze obowiązuje przecież dress code, którego lepiej nie łamać decydując się na zestawienia kontrastowych kolorów i faktur. Na szczęście jest na to sposób: wystarczy przełamać oficjalny charakter stylizacji posługując się dodatkami. W tę stylistykę idealnie wpiszą się zwłaszcza okulary marki Bolon, dostępne za pośrednictwem firmy KOCH OPTICAL (http://www.kochoptical.pl/category/bolon-women?horizontal).

- Dyskretny urok oprawek marki Bolon i Retro Paris przejawia się w ich delikatnej, misternie skonstruowanej formie, która tworzy zaskakująco trafne połączenie z wielkością i kształtem zastosowanych w nich szkłach. - mówi Justyna Kochańska z firmy KOCH OPTICAL. 

Efekt kontrastu osiągnięty zostaje zatem przy połączeniu odważnych fasonów i delikatnych form w szlachetną całość. Skojarzenie oparte na wytwornej elegancji nie jest tutaj przypadkowe: oprawki marki Bolon, których dystrybutorem jest firma KOCH OPTICAL symbolizują bowiem wielkomiejski szyk, jaki króluje na ulicach Paryża, Warszawy, Berlina, czy... Bolonii.

Jednym słowem, oprawki marki Bolon to idealna propozycja dla osób ceniących zarówno nowoczesny jak i wyrafinowany styl, wizerunek przyciągający spojrzenia, ale nasuwający też skojarzenia z elegancją. Propozycje KOCH OPTICAL są zatem idealne dla tych, którzy chcą przełamać swój wizerunek za pomocą jednego środka o wielkiej sile wyrazu. Prawda, że inspirujące?

Okularów BOLON i RETRO PARIS szukaj w dobrych salonach optycznych.

Joanna Bielas / I.D.MEDIA
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gorące trendy okularowe - kontrasty
W tym sezonie na wybiegach rządzą odważne, kontrastowe zestawienia. Na pierwszy rzut oka poszczególne elementy takich stylizacji kłócą się ze sobą i sprawiają wrażenie kompletnie nieprzemyślanych. Dlatego przy wyborze przeciwstawnych zestawień każdy z ich elementów warto dopasować tak, by nasz wizerunek zachwycał swoją oryginalnością.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Claudia Klein 2020-04-13 19:36:45


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe