Czwartek, 20 czerwca 2024r. Bogny, Rafaeli, Rafała
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Agnieszka Rylik walczy o bycie eko

NAŁADUJ AKUMULATORY Z AGNIESZKĄ RYLIK to projekt edukacyjno - ekologiczny, którego celem jest sze-rzenie wiedzy z zakresu prawidłowego postępowania ze zużytymi bateriami i akumulatorami, w szczegól-ności tymi najbardziej niebezpiecznymi dla środowiska, jakimi są akumulatory samochodowe.
Organizatorem tego wyjątkowego ekologicznego przedsięwzięcia jest REMONDIS Electrorecycling, a Partne-rem Generalnym wiodący producent akumulatorów samochodowych – firma Bosch Automotive. Agnieszka Rylik - mistrzyni świata w boksie zawodowym, a prywatnie mama 9 - letniej Marysi, została ambasadorką kampanii. Walczy tym razem nie na ringu, ale w szczytnym celu, abyśmy byli eko i żyli eko! Pomaga jej w tym CLEO, która wystąpi podczas wielkiego finału akcji 27 listopada na PGE Narodowy!

W październiku w Górze Kalwarii, Grodzisku Mazowieckim i Włocławku odbyły się spotkania edukacyjne. Wspólnie z energetyczną ambasadorką projektu, mistrzynią świata w boksie zawodowym – Agnieszką Rylik, uczniowie wybranych szkół wzięli udział w lekcji ekologii połączonej z lekcją WF-u. Dowiedzieli się, co kryje w sobie akumulator samochodowy i jak powinno się prawidłowo postępować, kiedy się już zużyje. Informacje merytoryczne przekazywali wspólnie z ambasadorką organizatorzy tego wyjątkowego przedsięwzięcia z firmy REMONDIS Electrorecycling oraz Partner Generalny, wiodący producent akumulatorów samochodowych - Bosch Automotive.

Nie zabrakło też tego, co najmłodsi lubią najbardziej, czyli konkursów i zabaw sporto-wych. Wszystkie konkurencje oceniła wyjątkowa trenerka Agnieszka Rylik, która nie tylko wraz z dziećmi brała udział w aktywnościach fizycznych (grała w koszykówkę, tenisa stołowego, pokonywała tory przeszkód), ale też w przystępny sposób przekazywała im wiedzę ekologiczną. Jako mama 9-letniej Marysi Agnieszka Rylik wie, jak ważna jest troska o środowisko naturalne, dlatego z wielką chęcią włącza się w ten ekologiczny projekt.

- Żartuję czasem, że program kosmiczny wysiadł, więc skazani jesteśmy na planetę Ziemia. Zacznijmy o nią dbać, póki nie jest za późno. Edukacja w zakresie ekologii jest bardzo ważna i to od najmłodszych lat. Recykling, proste nawyki i zasady proekologiczne wpajane od dziecka mogą zatrzymać degradację śro-dowiska. Poza tym jestem mieszkanką wyjątkowej dzielnicy w Warszawie - „Zielonego Żoliborza”, a to do czegoś zobowiązuje
- mówi Agnieszka Rylik.

Pytana o relacje z córką, 9 - letnią Marysią odpowiada: - Pilnujemy się z Marysią nawzajem. Ja segregacji odpadów, zakupu wody w szklanych butelkach, oddawania zużytego akumulatora samochodowego do punktu zbiórki, a Marysia przypomina mi o zabieraniu torby na zakupy, żeby nie używać plastikowych torebek. Chce być VSCO Girl. Nie wiem dokładnie co to jest [śmiech], ale podoba mi się, że VSCO nie używa plastikowych słomek! To jest dobry trend gdy dzieci zadają sobie pytanie planeta albo plastik? A do tego tak jak w przypadku naszej akcji edukują czasem swoich rodziców. Dzisiaj praktycznie w każdej rodzinie jest co najmniej jeden samochód. Dlatego problem zużytych akumulato-rów, które są odpadem niebezpiecznym, zawierającym ołów i kwas siarkowy, dotyczy nas wszystkich! Tego się uczymy, ładując pozytywnie nasze własne akumulatory! - dodaje Agnieszka Rylik.

Wielki finał akcji odbędzie się 27 listopada w Warszawie na PGE Narodowy. Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci i dorosłych, w którym oprócz ambasadorki wezmą również udział gwiazdy, którym troska o środo-wisko nie jest obojętna, a dla wszystkich zaśpiewa idolka dzieci i młodzieży - CLEO!

Organizator projektu: REMONDIS Electrorecycling

Partner Generalny projektu: BOSCH Automotive

Partnerzy: PGE Narodowy, runvido.com, image4you.eu, Zdrojowa Hotels, Bee Music

Patroni Honorowi: Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, Gmina Grodzisk Mazowiecki, Gmina Góra Kalwaria, Urząd Miasta Włocławek

Fanpage: https://www.facebook.com/naladujakumulatory/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Agnieszka Rylik walczy o bycie eko
NAŁADUJ AKUMULATORY Z AGNIESZKĄ RYLIK to projekt edukacyjno - ekologiczny, którego celem jest sze-rzenie wiedzy z zakresu prawidłowego postępowania ze zużytymi bateriami i akumulatorami, w szczegól-ności tymi najbardziej niebezpiecznymi dla środowiska, jakimi są akumulatory samochodowe.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów. Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!
Claudia Klein 2020-04-13 19:56:07


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe