Czwartek, 19 maja 2022r. Celestyny, Iwony, Piotra
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Modeling w innym w wy(roz)miarze

Podczas czwartej łódzkiej edycji znanego pokazu mody „Marka Wspiera Markę” na wybiegu pojawiła się „nietypowa modelka”- nie tylko ze względu na wiek, ale również wymiary. Ilona Adamska, bo o niej mowa, należy do osób o sporych osiągnięciach zawodowych. Z powodzeniem rozwija magazyn Law Business Quality.
Od kilku lat organizuje plebiscyt „Lwice Biznesu”, otrzymuje wiele prestiżowych nagród za wspieranie i promowanie przedsiębiorczości kobiet. Autorka 12 książek, pomysłodawczyni kilku głośnych akcji charytatywnych na rzecz samotnych matek oraz dzieci chorych na raka. 

Dziś ma 37 lat, a dziesięć lat temu definitywnie zakończyła karierę modelki, choć wciąż pracuje jako fotomodelka – jest twarzą takich marek jak Kumazu, M’onduniq czy Wojewodzic.

 

Ilona Adamska i Gabriela Sięka z Fundacji SUKCES 

Na pokaz w roli modelki zaprosiła Ilonę Anna Szubert – inicjatorka wydarzenia Marka Wspiera Markę. Początkowo propozycja dotyczyła udziału w jednym z dziesięciu pokazów tego wieczoru- wystąpieniu w roli modelki marki COSEL. Zaledwie w kilka godzin od ogłoszenia udziału Ilony Adamskiej w projekcie – do swoich pokazów zaprosiły redaktor naczelną LBQ inne występujące marki. W sumie Ilona Adamska wzięła udział w pięciu pokazach. Jak zgodnie uznali goście pokazu Ilona wyszła na wybieg jak pewna swojej kobiecości i seksapilu modelka.

 
Ilona Adamska z założycielką marki COSEL - Anną Szubert 

W rozmowie sama zainteresowana mówi, że była ogromnie zestresowana i pełna obaw. Gdy patrzy się na zdjęcia i video z pokazów zupełnie jednak tego nie było widać.

– Muszę uczciwie przyznać, że pójście w pokazie MARKA WSPIERA MARKĘ było dla mnie ogromnym przeżyciem i stresem. Po wybiegu nie chodzę ponad 10 lat. I choć kochałam pokazy mody, to w trakcie łódzkiego wydarzenia czułam się niepewnie. Bałam się porównywania z innymi modelkami, które mogłyby być moimi córkami (śmiech). W sercu czułam jednak, że ludzie chcą widzieć na wybiegu kobiece kształty, „prawdziwe kobiety” świadome swojego ciała, swojej kobiecości. A taką świadomość mamy, gdy jesteśmy w pełni ukształtowane, dojrzałe. Jestem zdania, że prawdziwe piękno nie ma wieku ani wymiarów. Dlatego uważam, że projektanci powinni częściej angażować do pokazów kobiety takie jak my – o rozmiarze M czy L. Dziękuję wszystkim projektantkom, które zaangażowały mnie do „pracy”. To był dla mnie niezapomniany wieczór. – powiedziała po pokazie Ilona Adamska.

 

Pokaz mody marki COSEL 


To pierwszy taki pokaz Marka Wspiera Markę, gdzie udział w roli modelki wzięła osoba w dojrzałym wieku i rozmiarze o 2-3 numery większym niż większość profesjonalnych modelek. A że efekt był doskonały – wystarczy popatrzeć.

 

Ilona Adamska z Angeliką Józefczyk

Na zdjęciach Ilona Adamska z założycielką marki COSEL - Anną Szubert, z projektantką Angeliką Józefczyk oraz w trakcie pokazu pierwszego zagranicznego gościa- Vesny Krivokapic z Czarnogóry.

Joanna B.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Modeling w innym w wy(roz)miarze
Podczas czwartej łódzkiej edycji znanego pokazu mody „Marka Wspiera Markę” na wybiegu pojawiła się „nietypowa modelka”- nie tylko ze względu na wiek, ale również wymiary. Ilona Adamska, bo o niej mowa, należy do osób o sporych osiągnięciach zawodowych. Z powodzeniem rozwija magazyn Law Business Quality.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

I to są prawdziwe inspiracje dla wszystkich kobiet . Brawo !
Ewa  2019-11-30 01:40:18
COSEL sprawdzony :) ładne sukienki. Pomyślę czy nie kupić...
Matylda32 2019-11-30 01:24:46
Piękne kobiety.
Melka 2019-11-30 01:13:54


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe