Czwartek, 19 maja 2022r. Celestyny, Iwony, Piotra
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Vintage Touche w nowej kolekcji Umiar

Biżuteria wykonana przy użyciu form odlewniczych z dawnych lat, odnalezionych i uratowanych od zapomnienia. Wzory z zachowanym duchem vintage, nawiązujące do stylu art deco, choć w unowocześnionym wydaniu. To nowa kolekcja polskiej marki Umiar - „Vintage Touche” znanej z prostych form i pochwały minimalizmu. Polecamy!
Nowa kolekcja „Vintage Touche” łączy dotychczasowy styl marki z elementami vintage i wzorami art deco. A wszystko przez odnalezione i uratowane od zapomnienia gumy odlewnicze z dawnych lat, którym projektantki marki, Magdalena Brzozowska i Malwina Wysińska, nadały drugie życie.

- Jakiś czas temu poznałyśmy pana, którego rodzina od pokoleń zajmowała się odlewaniem metali. On jednak nie przedłużył tradycji rodzinnej i chciał pozbyć się wszystkich gum. Pomyślałyśmy, że odzyskanie chociaż kilku wzorów, które wylądują na śmietniku to dobry pomysł. Obejrzałyśmy setki starych form odlewniczych i wybrałyśmy z nich kilka, które postanowiłyśmy przywrócić do życia
- mówią projektantki marki Umiar.

Ale też nie przez przypadek Magda i Malwina zainteresowały się recyklingiem form. Same hołdują zrównoważonej modzie i świadomym zakupom. Więcej czerpią z szaf babć aniżeli z aktualnych kolekcji sieciówek. Do tego chcą, aby ich biżuteria była wykonywana przez lokalne, małe pracownie.

 


Nowa kolekcja została w całości przygotowana przez rzemieślników z warszawskiego Mokotowa. Kolekcja „Vintage Touche” została wykonana ze srebra próby 930 oraz srebra pozłacanego 24-karatowym złotem. Na specjalne zamówienie klientów biżuteria może być również wykonywana wyłącznie ze złota. W większości składa się ona z kolczyków i naszyjników, ale w kolekcji znalazły się również pierścionki, bransoletki, piny oraz nowość - klipsy.

- Starałyśmy się, aby nowa kolekcja była różnorodna. By w tym połączeniu naszego „Umiarowego” stylu z nowym dla nas, oczywiście tylko w projektowaniu, charakterem vintage, klientki mogły znaleźć swoją ulubioną biżuterię. Chcemy, aby dzięki temu niewielkiemu dodatkowi przemycały one w codziennych stylizacjach „Vintage Touche” - mówią Malwina Wysińska i Magdalena Brzozowska.

Nowa kolekcja „Vintage Touche” jest dostępna w sklepie internetowym marki www.umiar.pl, w pop-up store w The Designer Gallery w Galerii Mokotów w Warszawie oraz punktach partnerskich.

 


Kampanię kolekcji „Vintage Touche” zrealizowali:

zdjęcia: Magdalena Kozicka
modelka: Karina / Rebel Models
stylizacje ze sklepów vintage oraz własnych szaf: Malwina Wysińska, Magdalena Brzozowska
makijaż i włosy: Sandra Majewska
produkcja: agencja Fashion Valley.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Vintage Touche w nowej kolekcji Umiar
Biżuteria wykonana przy użyciu form odlewniczych z dawnych lat, odnalezionych i uratowanych od zapomnienia. Wzory z zachowanym duchem vintage, nawiązujące do stylu art deco, choć w unowocześnionym wydaniu. To nowa kolekcja polskiej marki Umiar - „Vintage Touche” znanej z prostych form i pochwały minimalizmu. Polecamy!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe