Piątek, 21 czerwca 2024r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ślub z charytatywnym akcentem

Ślub to niezapomniany dzień w życiu każdego człowieka. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym poprzez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Biorąc udział w akcji „Zaproś Świętego Mikołaja na swój ślub” nowożeńcy pomagają podopiecznym Fundacji Świętego Mikołaja – zdolnym dzieciom i młodzieży z niezamożnych rodzin z całej Polski.
Podczas planowania ślubu można zwrócić się do gości z prośbą o to, żeby nie kupowali kwiatów tradycyjnie wręczanych przy składaniu życzeń, a w zamian za to wzięli udział w zbiórce na wybrany cel charytatywny. Najlepiej poinformować o tym już w zaproszeniu ślubnym - wówczas rodzina i przyjaciele nie będą zaskoczeni widokiem osoby z puszką kwestarską. Zbiórka ślubna to nie tylko pomoc dla potrzebujących, ale także kolejny piękny element tego wyjątkowego dnia.

- Coraz częściej Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci książek czy wina decyduje się na wsparcie wybranej przez siebie fundacji. W ten sposób zakochani chcą dodatkowo uświetnić dzień, w którym decydują się na rozpoczęcie wspólnego życia. Ślubne zbiórki charytatywne to pomysł, który warto promować, dlatego od kilku lat prowadzimy akcję skierowaną do nowożeńców pod hasłem „Zaproś na ślub Świętego Mikołaja. –
 mówi Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja.

Przyłączając się do akcji nowożeńcy mają okazję wesprzeć zdolne dzieci z niezamożnych rodzin z całej Polski, które dzięki Stypendiom św. Mikołaja mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania.

Goście zaproszeni na ślub bardzo pozytywnie odbierają organizacje takich zbiórek, ponieważ dzięki nim nie muszą szukać odpowiednich upominków dostosowanych do gustu młodej pary ani przynosić do kościoła nieporęcznych bukietów kwiatów.

 


Akcja „Zaproś na ślub Świętego Mikołaja” to doskonały przykład na to, że ślub może mieć także wymiar charytatywny. Dzięki tej akcji nowożeńcy mogą podzielić się swoim szczęściem z potrzebującymi i zorganizować na ślubie dobroczynną kwestę. Fundacja Świętego Mikołaja od ponad 20 lat pomaga dzieciom i młodzieży. Dzięki pieniądzom zbieranym pod czas różnych akcji Fundacja nieprzerwanie przez cały rok wspiera dzieci i młodzież z całej Polski, syryjskiego Aleppo i Mariupola na wschodzie Ukrainy.

O Fundacji Świętego Mikołaja

Fundacja Świętego Mikołaja działa od 2002 roku (www.mikolaj.org.pl). Wcześniej, od 1998 roku, istniała jako nieformalna grupa przyjaciół. Obecnie jej działalność skupia się na fundowaniu stypendiów dla zdolnych dzieci z niezamożnych rodzin (program „Stypendia św. Mikołaja”). Przez 18 lat funkcjonowania przeprowadziła blisko 40 kampanii społecznych, wspomagając ok. 8 tys. młodych ludzi. Wsparciem obejmowała m.in. rodzinne domy dziecka i samotne matki. Fundacja Świętego Mikołaja jest laureatem Europejskiej Nagrody Obywatelskiej 2011, nagrody Ubi Caritas 2008, TOTUS 2006 oraz Pro Publico Bono 2005. Otrzymała także wyróżnienie Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania w 2008 roku.

Więcej o Fundacji Świętego Mikołaja: www.mikolaj.org.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ślub z charytatywnym akcentem
Ślub to niezapomniany dzień w życiu każdego człowieka. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym poprzez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Biorąc udział w akcji „Zaproś Świętego Mikołaja na swój ślub” nowożeńcy pomagają podopiecznym Fundacji Świętego Mikołaja – zdolnym dzieciom i młodzieży z niezamożnych rodzin z całej Polski.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: 27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.
Anonim 2022-05-06 20:59:14


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe