Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

KONKURS: Kultura zabiera głos

Wydawnictwo Papierowy Motyl oraz zaprzyjaźnieni przedstawicieli kultury zapraszają do udziału w konkursie poetyckim pod hasłem ¡No pasarán! Wiersze mają nawiązywać do sytuacji praw kobiet w Polsce. W jury m.in. znakomita poetka i prozatroka Justyna Bargielska.
- Chcemy, by poprzez kulturę poeci, niezależnie od swojego dorobku, mieli możliwość oddania swojego głosu do tak ważnego tematu, jakim są prawa kobiet. Dlatego ogłaszamy konkurs, w wyniku którego wyłonimy kilkadziesiąt tekstów poetyckich i wydamy tomik, będący naszym apelem o przestrzeganie praw kobiet w naszym kraju. Za pomocą tekstów, chcemy podjąć dialog w tak ważnym i trudnym momencie – mówi Marika Krajniewska, pisarka, wydawca, organizator konkursu.

Kto może wciąż udział w konkursie: każdy, kto skończył osiemnaście lat i ma ochotę na poetyckie wyzwanie. Konkurs jest skierowany do poetów z doświadczeniem, ale również do osób, którzy mają na swoim koncie szufladę wypełnioną tekstami poetyckimi. Jeżeli jesteś autorem tylko jednego wiersza, ale masz ochotę za jego pośrednicwem wyrazić swój stosunek do politycznej sytuacji w Polsce, również zapraszamy. Każdy może zgłosić do trzech tekstów poetyckich.

Zgłoszenia, zawierające wiersz oraz imię, nazwisko, adres e-mail i numer telefonu należy przesyłać na adres: wydawnictwo@papierowymotyl.pl, jako załącznik do wiadomości w pliku formatu PDF lub Word. W temacie maila należy wpisać hasło: ¡No pasarán!

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 31.05.2021 r do godziny 23:59.

Ogłoszenie konkursu planowane jest na 31.07.2021 r.


Nagroda: zwycięskie teksty poetyckie zostaną wydane w tomiku drukowanym, w e-booku, a także zebrane w audiobooku z muzyczną aranżacją.

Jurorzy:

Justyna Bargielska – poetka, prozatorka
Marika Krajniewska – pisarka, wydawca
Aleksandra Rak - pisarka
Patrycja Żurek – pisarka

Niezależnie od poglądów, twój głos jest ważny.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.papierowymotyl.pl
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
KONKURS: Kultura zabiera głos
Wydawnictwo Papierowy Motyl oraz zaprzyjaźnieni przedstawicieli kultury zapraszają do udziału w konkursie poetyckim pod hasłem ¡No pasarán! Wiersze mają nawiązywać do sytuacji praw kobiet w Polsce. W jury m.in. znakomita poetka i prozatroka Justyna Bargielska.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Witam, czy szukasz pożyczki konsolidacyjnej zadłużenia, pożyczki niezabezpieczonej, pożyczki biznesowej, pożyczki hipotecznej, pożyczki samochodowej, pożyczki studenckiej, pożyczki osobistej, kapitału podwyższonego ryzyka itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom prywatnym z niskim i rozsądnym oprocentowaniem 2%. Wyślij e-mail na adres: christywalton355@gmail.com
Christy Walton 2022-06-08 20:27:59


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe