Sobota, 4 grudnia 2021r. Barbary, Hieronima, Krystiana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zdrowe Smaki - catering idealny dla Ciebie!

Czy dietetyczne jedzenie i rozkosz dla podniebienia mogą iść ze sobą w parze? Czy niskokaloryczne posiłki nie wykluczają bogatego, urozmaiconego menu? Wypróbuj cateringu Zdrowe Smaki i przekonaj się, że tak! Twarzą i ambasadorką marki została Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna portalu Planeta Kobiet.
Co roku wraz z nadejściem wiosny, marzymy o tym, by zrzucić parę nadprogramowych kilogramów. W tym sezonie chęć schudnięcia może być wyzwaniem dla jeszcze większej niż zwykle liczby osób - wszak nauka czy praca w trybie on-line, jakiej przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa doświadczamy, sprawiły, że nadwaga stała się wyzwaniem dla wielu z nas. Brak ruchu to tylko jeden z powodów naszych problemów z nadprogramowymi kilogramami. Inne to niewłaściwa dieta: wysokokaloryczne posiłki spożywane o nieregularnych porach, częste sięganie po fast-food, podjadanie czy "zajadanie stresu"... Jak sobie z tym poradzić?

Można w środku nocy, gdy skończymy już pracę, pomożemy dzieciom w odrobieniu lekcji i wykonamy całą masę innych obowiązków, zająć się układaniem dietetycznego jadłospisu. Możemy trwonić cenny czas na liczeniu kalorii, robieniu listy zakupów i wreszcie gotowaniu, by potem znosić obrażone miny domowników na widok dania, które kolejny raz gości na ich talerzu...

Można też pójść w ślady Ilony Adamskiej, redaktorki i wydawcy magazynów life-stylowych, autorki siedmiu książek, modelki, czyli wybrać catering firmy Zdrowe Smaki. Dlaczego znana ze zdrowego podejścia do życia Ilona Adamska wybrała właśnie Zdrowe Smaki?

 


- Już jako nastolatka przywiązywałam dużą wagę do zdrowego trybu życia, zawsze byłam w ruchu: kiedyś trenowałam koszykówkę i pływanie, dziś cardio boxing. Na co dzień pokazuję Polkom, że można w każdym wieku zadbać o siebie i wrócić do wymiarów sprzed lat, pomoże w tym wytrwałość, samodyscyplina i cierpliwość. Nie można jednak kojarzyć diety wyłącznie z wyrzeczeniami. Dietetyczne posiłki mogą być przecież pyszne, kolorowe i urozmaicone. Zupełnie jak catering Zdrowe Smaki.
- mówi Ilona Adamska, ambasadorka marki Zdrowe Smaki.

Filozofia marki Zdrowe Smaki jest prosta: na talerzu powinny królować zdrowe, ale też pyszne i urozmaicone dania. Dzięki temu bowiem nie musimy zaprzątać sobie głowy liczeniem kalorii - dietetyk zrobił to za nas! Poza tym, posiłki marki Zdrowe Smaki pomagają zaoszczędzić cenny czas, który zamiast spędzić w kuchni, możemy przeznaczyć na dobrą książkę, trening czy zabawę z dzieckiem.

Nie sposób wspomnieć też o innym aspekcie przemawiającym na korzyść cateringu Zdrowe Smaki - kolorowe i urozmaicone posiłki sprawiają, że łatwiej wytrwać w diecie, nawet jeśli jest ona niskokaloryczna. Po takiej uczcie, nocne podjadanie stanie się tylko odległym wspomnieniem! Na koniec, nie sposób wspomnieć jeszcze o jednym: w dobie restrykcji związanych z pandemią koronawirusa, pyszne posiłki marki Zdrowe Smaki są dla nas niczym szczypta luksusu, przyjemność, na którą w codziennym, pełnym stresów życiu możemy, a nawet powinniśmy sobie pozwolić, po to, by dłużej cieszyć się zdrowiem!

Taka liczba pozytywów wynikających z zamawiania posiłków marki Zdrowe Smaki nie bierze się znikąd. Ich siłą napędową jest pasja Aleksandry Starnawskiej, właścicielki marki:

- Zdrowe Smaki to marka powstała z pasji do gotowania w połączeniu ze świadomym, zdrowym odżywianiem, wieloletnim doświadczeniem kulinarnym i profesjonalną wiedzą dietetyczną! To zabawne, ale wychowując się w rodzinie związanej z branżą gastronomiczną obiecałam sobie kiedyś, że nigdy nie pójdę tą drogą - wspomina Aleksandra Starnawska, założycielka marki Zdrowe Smaki.

 


- Kiedy dojrzałam zaczęłam jednak interesować się dietetyką, głównie pracą nad sobą i swoją sylwetką. Wtedy pojawiła się pewna zmiana, gotowanie sprawiało mi przyjemność, a wracając z pracy do domu, chętnie eksperymentowałam w kuchni. Postanowiłam wtedy, że mając tak świetne zaplecze i oczywiście niezastąpioną załogę, stworzę własną markę cateringu dietetycznego. Wspólnie z nieocenionym teamem naszej restauracji oraz we współpracy z doświadczonym dietetykiem stworzyliśmy receptury i zaczęliśmy przygotowywać najlepszej jakości posiłki o określonych kalorycznościach.


Kuchnia Zdrowe Smaki nie uznaje nudy i rutyny na talerzu: - Chcieliśmy zadbać nie tylko o osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy czy lepiej się poczuć, ale również o potrzeby ich rodzin, szczególnie od strony zdrowia oraz pysznej kuchni i różnorodnych smaków, dlatego w naszej ofercie od początku znajduje się program, który pozwala według własnych preferencji zamówić nie tylko indywidualnie skomponowane pod względem kaloryczności zestawy, ale również pyszne, domowe oraz zdrowe posiłki. Każdy znajdzie coś dla siebie! - mówi Aleksandra Starnawska.

Warto zatem pójść w ślady Ilony Adamskiej, ambasadorki marki Zdrowe Smaki i... już dziś skosztować pyszności, które z pewnością pomogą nam schudnąć! 

fot. Dorota Czoch.

Po więcej informacji zapraszamy na www.zdrowesmaki.eu

Joanna Bielas
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zdrowe Smaki - catering idealny dla Ciebie!
Czy dietetyczne jedzenie i rozkosz dla podniebienia mogą iść ze sobą w parze? Czy niskokaloryczne posiłki nie wykluczają bogatego, urozmaiconego menu? Wypróbuj cateringu Zdrowe Smaki i przekonaj się, że tak! Twarzą i ambasadorką marki została Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna portalu Planeta Kobiet.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe