Czwartek, 7 lipca 2022r. Estery, Kiry, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Ilona Adamska w seksownym różu!

1 lipca 2021 r. w warszawskiej Medical Beauty Academy odbyła się oficjalna premiera 15. książki Ilony Adamskiej pt. „Siła prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą”. W projekcie obok kobiet biznesu udział wzięli: prof. Jerzy Bralczyk, Anna Maruszeczko, Andrzej Pągowski, Monika Richardson, Teresa Rosati, Paulina Smaszcz. W czym pojawiła się Ilona Adamska na evencie? Na premierę Ilona Adamska wybrała kreację polskiej marki modowej LATTORE, której główną projektantką jest Renata Gajowy.

Tym razem wydawca i redaktor naczelna naszego portalu postawiła na mocny róż i seksowne upięcie. Dopełnieniem stroju była biżuteria marki Abi Wings z którą Ilona Adamska pracuje od ponad 3 lat.Jak oceniacie look prezes Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu?

Kreację znajdziecie na stronie www.lattore.pl.

Książkę „SIŁA PRAWDY. O TRUDNEJ SZTUCE BYCIA SOBĄ” można nabyć na stronie www.ikmag.pl/sklep w cenie 35.00 zł.fot. Paweł Wodzyński 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Ilona Adamska w seksownym różu!
1 lipca 2021 r. w warszawskiej Medical Beauty Academy odbyła się oficjalna premiera 15. książki Ilony Adamskiej pt. „Siła prawdy. O trudnej sztuce bycia sobą”. W projekcie obok kobiet biznesu udział wzięli: prof. Jerzy Bralczyk, Anna Maruszeczko, Andrzej Pągowski, Monika Richardson, Teresa Rosati, Paulina Smaszcz. W czym pojawiła się Ilona Adamska na evencie?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe