Sobota, 4 grudnia 2021r. Barbary, Hieronima, Krystiana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Empik zapowiada festiwal Miasto Muzyka

Przez ostatni rok polskie miasta, znane z własnych brzmień, charakterystycznych artystów i niepowtarzalnej lokalnej sceny, musiały ucichnąć. By na nowo rozbudzić rytm metropolii, na warszawskim Lotnisku Bemowo w dniach 25-26 września odbędzie się festiwal Miasto Muzyka by Empik. Pierwszymi ogłoszonymi headlinerami zostali Beata Kozidrak i JIMEK.
Muzyka dla wszystkich

Nowy festiwal powstał, by uchwycić różnorodność skrytą w miastach i muzyce. Dlatego organizatorzy postanowili nie wyznaczać gatunkowych granic, a zamiast tego połączyć publiczność pod jedną wspólną sceną. Zgodnie z założeniem twórców, podczas festiwalu Miasto Muzyka każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie i odkryje nowe brzmienia.

– Zależało nam, by stworzyć klimatyczny miejski festiwal, odpowiadający na wielki głód muzyki, który rósł w nas wszystkich przez ostatnie długie miesiące – mówi Tomasz Lisek, brand manager Going. – Skorzystaliśmy z naszego doświadczenia z projektu Miasto Muzyka dla Empik Music i zaprosiliśmy różnorodnych artystów do niepowtarzalnej przygody, w której wziąć udział mogą fani muzyki z całej Polski. Dzięki spotkaniu różnych stylów i gatunków festiwal będzie zaskakiwać i cieszyć nawet najbardziej wymagających melomanów.

Topowi artyści, zaskakujący goście, wyjątkowy repertuar


Beata Kozidrak łączy różne pokolenia fanów muzyki jak mało który artysta sceniczny. Twórczość diwy od dekad królującej na polskiej estradzie szczególnie wpisuje się w zamysł festiwalu – choćby w nagranym specjalnie na potrzeby projektu Miasto Muzyka utworze „Bliżej” artystka wraca do swojego ukochanego Lublina – miasta, które ją wychowało i natchnęło do tworzenia. Występ Beaty Kozidrak zapowiada się jako ekscytująca muzyczna podróż, tym bardziej, że artystka udowodniła niedawno, że znakomicie odnajduje się przy modnych, elektronicznych bitach oraz podczas współpracy z nowymi głosami w branży.

JIMEK (Radzimir Dębski)
na koncert z publicznością czeka od dwóch lat. W projekcie Symphonixx wystąpi w najbardziej naturalnym dla siebie otoczeniu – pełnego składu orkiestry symfonicznej – ale po raz pierwszy w tak wyjątkowym miejscu. – Koncert z orkiestrą na lotnisku? Jaram się – mówi JIMEK.

Wśród utworów, które echem poniosą się po warszawskim Bemowie znajdą się najciekawsze kompozycje z twórczości artysty. Nie zabraknie muzyki filmowej ani kompozycji ponad gatunkami, z których kompozytor słynie. JIMEK już nie raz zaskakiwał słuchaczy i nie inaczej ma być podczas wrześniowego koncertu. Dla osób, które wybiorą bilety najbliżej sceny, muzyk przygotował specjalną niespodziankę. Jak zaznacza organizator, bilety Golden Circle dostępne będą wyłącznie dla użytkowników Empik Premium.

– Na obecną chwilę możemy zdradzić, że Beata Kozidrak i JIMEK to nie jedyni kultowi muzycy, którzy wystąpią pod koniec września na Bemowie – dodaje Lisek. – Jeszcze w wakacje ogłosimy kolejnych headlinerów, reprezentujących zupełnie inne gatunki muzyczne, których udział wzbogaci projekt. Na Bemowie muzyka miasta będzie rozbrzmiewać jak nigdy wcześniej.

Festiwal Miasto Muzyka by Empik to okazja do niezapomnianej zabawy niezależnie od tego, czy na wydarzenie wybieramy się sami, z przyjaciółmi czy z rodziną. Na terenie wydarzenia zostaną udostępnione m.in. specjalne strefy, które pozwolą miło spędzić czas także najmłodszym fanom muzyki. Przedsprzedaż biletów na festiwal Miasto Muzyka dla użytkowników Empik Premium ruszy 15 lipca o godzinie 12:00. Dzień później bilety trafią do ogólnej sprzedaży na stronie goingapp.pl oraz w aplikacji Going.

fot. Katarzyna Mikołowicz
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Empik zapowiada festiwal Miasto Muzyka
Przez ostatni rok polskie miasta, znane z własnych brzmień, charakterystycznych artystów i niepowtarzalnej lokalnej sceny, musiały ucichnąć. By na nowo rozbudzić rytm metropolii, na warszawskim Lotnisku Bemowo w dniach 25-26 września odbędzie się festiwal Miasto Muzyka by Empik. Pierwszymi ogłoszonymi headlinerami zostali Beata Kozidrak i JIMEK.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe