Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Debiut Oliwii Januszewskiej w FONOBO Pitcher!

Kolejną młodą artystką biorącą udział w projekcie FONOBO Pitcher jest Oliwia Januszewska. Debiutująca wokalistka i autorka tekstów prezentuje singiel "Kicia", który od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube.
Oliwia Januszewska to pochodząca z kołobrzeskich rewirów wokalistka i autorka tekstów. Pisze o wszystkim tym, co jej w duszy gra. Zamyka oczy, bierze głęboki oddech, a potem... przelewa na papier swoje myśli i czary. Kocha koty, a z tej miłości wziął się tytuł jej debiutanckiego singla - "Kicia".

"Kicia" to romantyczna, a zarazem gorzka opowieść o miłości i związkach. O swoim debiutanckim singlu artystka opowiada słowami: - Jeśli nie wiesz co zrobić z trudnymi sytuacjami w swoim życiu, to po prostu posłuchaj tego utworu i jadąc autem śpiewaj jego słowa "wypędzam cię". Tekst napisałam wspólnie z przyjaciółką spędzając czas w odmętach poznańskich kamienic. Jak już był gotowy, to od razu rozjaśnił moje myśli po przeżyciach wakacyjnego żaru.

Singiel "Kicia" został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Jest to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów.

Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera. Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher".

Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube'a.

Projektowi patronują Radio Afera, Kulturalne Media, All About Music, JazzSoul.pl, Example.pl i Technikolorowy.

Zapisz singiel na playliście: https://bfan.link/kicia
Oglądaj teledysk: https://youtu.be/WRccAAmcHVM

Polecamy!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Debiut Oliwii Januszewskiej w FONOBO Pitcher!
Kolejną młodą artystką biorącą udział w projekcie FONOBO Pitcher jest Oliwia Januszewska. Debiutująca wokalistka i autorka tekstów prezentuje singiel "Kicia", który od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe