Wtorek, 16 sierpnia 2022r. Joachima, Nory, Stefana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Moda ze smakiem czyli jak Gwiazdy smakują Lubelskie

Każdego roku w Lublinie podczas Europejskiego Festiwalu Smaku pojawiają się Gwiazdy show bussinesu, aby gotować i pojawić się na wybiegu w niezwykłym pokazie mody. Wszystko to w ramach akcji charytatywnej dla Krajowego Towarzystwa Autyzmu. Event wspierają znani aktorzy, dziennikarze ale również ogromna grupa Sponsorów i Partnerów.
W tym roku na czerwonym dywanie zobaczyliśmy znane osobistości polskiego ekranu: Barbarę Bursztynowicz, Monikę Richardson, Ilonę Adamską oraz Patrycję Hurlak, które zaprezentowały modę polską, makijaże wykonane przez Renatę Majewską i Joannę Piech oraz stylizacje fryzur opracowane przez Iwonę Staruch i Klaudię Rybak – I Color. O urodę pań zatroszczyły się Laboratorium Kosmetyczne Ava i Laboratorium Kosmetyczne Jadwiga, o włosy Sklep Internetowy z artykułami fryzjerskimi I Color, a o nutę zapachową zadbała marka Jo Malone London. Paniom towarzyszyli aktorzy polskiego ekranu: Jacek Bursztynowicz, Artur Dziurman, Michał Chorosiński oraz Tomáš Kollárik.

 


Pierwszy pokaz to sportowa kolekcja marki Gua Desing. Mogliśmy zobaczyć doskonałą linię modnych wzorów dresów, wykonanych z najwyższej jakości polskiej bawełny. Do kolekcji dołączone były również duże torby z ekologicznych materiałów. Wzmocnienie kolekcji dopełniła biżuteria Pop Collection. Drugi set, to również odzież sportowa, codzienna i wygodna o mocnych kolorach marki Rege. Panie prezentowały bawełniane sukienki, których przymieszkę stanowiły ekologiczne torby Iwony Hamzaoui. Panowie mieli na sobie ciemne t-shirty oraz spodnie firmy Jan Spekter.

Niepowtarzalny styl pokazała w trzeciej odsłonie kolekcja NoLogo Aleksandry Marczewskiej, tworząc jedyny w swoim rodzaju styl dla każdej kobiety. Te ponadczasowe stylizacje z minimalistycznym nowoczesnym luzem nosi się na co dzień i do teatru. Nowoczesne, duże torby D’art Doroty Gąsiorowskiej utworzyły genialną całość sylwetki. Panowie prezentowali białe koszule firmy DeLux. Niemałym zaskoczeniem był ostatni, premierowy pokaz firmy Bialcon. Barbara Chwesiuk jak zwykle zaskoczyła swoją kolekcją, tym razem nawiązując wzornictwem do PRL-owskich „pikasiaków”. Lekkie i wygodne kobiece projekty przeniosły nas w atmosferę lat naszych mam.

 


Zachwyt budziły również genialne buty niezawodnej pracowni MarshallShoes. Obecny sezon stawia na głębokie odcienie koloru niebieskiego. Fantastycznie w tych trendach odnalazła się Małgorzata Ortel, prezentując najnowszą kolekcję garniturów męskich w komplecie z butami firmy Faber. Całość pokazu oprawiona była recitalem obdarzonej fantastycznym głosem Krystyny Cugowskiej, której na fortepianie akompaniował Michał Iwanek. Oklaskom nie było końca. Po tak emocjonującym wieczorze, grupa artystów przeniosła się do hotelu Arche Lublin, który od lat gości gwiazdy festiwalu. Niemałą niespodzianką była romantyczna kolacja, na którą zaprosiła dyrektor hotelu, pani Sabina Kowalkow. Wyborne menu było inspirowane wspomnieniami kulinarnymi Gwiazd.

 


Grillowane krewetki na sałatce z mango, pieczony bakłażan, szparagowy krem z oliwą truflową, smażony łosoś na szczypiorkowym puree i bezowa szarlotka o wyrafinowanym słodko cynamonowym smaku, to tylko część potraw kuchni restauracji Kulturalna, które mogliśmy skosztować. Bodźce smakowe jakich doznawaliśmy podczas rozkoszy jedzenia na długo pozostaną w pamięci. Po kolacji przyszedł czas na małą czarną z Siedleckiej Manufaktury Kawy przy romantycznym płomieniu świec Jewelcandle, które po wypaleniu kryją małą niespodziankę. Przyszedł jednak czas na pożegnania. Czy wrócimy za rok? Ależ tak! Z niecierpliwością czekamy na powrót…. Galę prowadziła Kamila Ścibiorek.

Małgorzata Kotwica
Fot. Marcin Wolski
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Moda ze smakiem czyli jak Gwiazdy smakują Lubelskie
Każdego roku w Lublinie podczas Europejskiego Festiwalu Smaku pojawiają się Gwiazdy show bussinesu, aby gotować i pojawić się na wybiegu w niezwykłym pokazie mody. Wszystko to w ramach akcji charytatywnej dla Krajowego Towarzystwa Autyzmu. Event wspierają znani aktorzy, dziennikarze ale również ogromna grupa Sponsorów i Partnerów.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe