Sobota, 4 grudnia 2021r. Barbary, Hieronima, Krystiana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Odkryj nowy poziom blasku z Nu Skin®

Wystarczą dwie minuty dziennie, aby widocznie poprawić wygląd Twojej skóry. Najnowsze urządzenie ageLOC Boost™ firmy Nu Skin® wykorzystuje innowacyjną formułę, która zapewni Twojej cerze niepowtarzalny blask i jednolity odcień. Czy jesteś gotowa na nowy wymiar rozświetlenia?
Nu Skin®, światowy lider luksusowych produktów do pielęgnacji cery, zaprezentował właśnie nowe urządzenie oparte na innowacyjnej technologii ageLOC®. System ageLOC Boost™ pomoże nadać Twojej skórze młodzieńczego blasku. Dzięki nowatorskiej technologii zmiennych prądów mikropulsacyjnych (ang. Variable Pulse Microcurrent Technology), urządzenie rewolucjonizuje dotychczasowe metody pielęgnacji. ageLOC Boost™ wysyła do skóry przerywane, zrównoważone pod względem ładunku zmienne impulsy osiem razy na sekundę. Technologia ta, w połączeniu z preparatem Activating Serum optymalizuje stan skóry i pomaga jej uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd. W rezultacie cera stanie się zauważalnie bardziej promienna i elastyczna. A to wszystko w zaledwie dwie minuty dziennie, w zaciszu Twojej własnej łazienki.

Najwyższa jakość codziennej pielęgnacji

Wyniki badań klinicznych pokazały, że po 12 tygodniach stosowania systemu ageLOC Boost™ uczestnicy zaobserwowali efekt rozjaśnienia skóry (o 75%), poprawę jej elastyczności (o 90%), ujędrnienie (o 104%) i poprawę wypełnienia (o 103%). Pierwsze rezultaty widoczne są już po 7 dniach stosowania, a korzyści z porannej pielęgnacji utrzymują się przez cały dzień. To zasługa innowacyjnego urządzenia, ale także preparatu Activating Serum, który zawiera potężną mieszankę składników rozświetlających oraz nadających efekt wypełnienia. W składzie znajdziemy także wyciąg z kawioru cytrusowego, który stymuluje delikatne złuszczanie, jak również opatentowaną mieszankę ageLOC®, stworzoną by zwalczać widoczne oznaki starzenia się skóry u źródła.

Nowe rytuały


Firma Nu Skin® działa w obszarze technologii kosmetycznych od 2001 roku, stale wyznaczając nowe standardy i wprowadzając kolejne innowacje.

– Obecnie nasi klienci nie wyobrażają sobie oczyszczania skóry bez urządzenia LumiSpa™, choć jeszcze kilka lat temu było zupełnie inaczej. Dzięki LumiSpa™ dostrzegli oni wyraźną różnicę, jaką można osiągnąć poprzez włączenie do pielęgnacji urządzenia. Tak samo jest w przypadku systemu ageLOC Boost™. Być może nakładanie serum za pomocą urządzenia kosmetycznego nie stanowi jeszcze części codziennych rytuałów pielęgnacyjnych, ale jesteśmy przekonani, że gdy tylko zauważysz efekty, nie będziesz chciała wrócić do dawnych przyzwyczajeń
– mówi Marie Dallemagne, Category Manager w Nu Skin® EMEA.

– Opracowana przez markę Nu Skin® technologia zmiennych prądów mikropulsacyjnych, w połączeniu z serum aktywującym, może naprawdę pomóc wydobyć to, co najlepsze w Twojej skórze –
dodaje Marie Dellemagne.

Lider w dziedzinie pielęgnacji


System ageLOC Boost™ opracowany został w oparciu o bogatą ofertę urządzeń Nu Skin®. Firma została uznana przez Euromonitor International Ltd.3 za światową markę numer jeden w kategorii urządzeń do pielęgnacji urody. Raporty Euromonitora to jedne z najbardziej kompleksowych analiz rynkowych sektora produktów i urządzeń do pielęgnacji skóry. Wprowadzając systemy, w skład których wchodzą preparaty o intensywnym działaniu, marka Nu Skin® zdywersyfikowała swoje portfolio, dzięki czemu wyróżnia się na dynamicznie rozwijającym się rynku urządzeń do domowej pielęgnacji urody, stając się jednocześnie liderem w swoim sektorze.

Marka Nu Skin® ma w swoim asortymencie nowatorskie urządzenia do pielęgnacji urody takie jak Galvanic Spa®, Body Spa, LumiSpa® oraz ageLOC Boost™ – które sprzedawane są z odpowiednio opracowanymi formułami kosmetycznymi. Ponadto system ageLOC Boost™ został dotychczas uhonorowany licznymi nagrodami za innowacyjność i design. Urządzenie zostało docenione m.in. przez Business Intelligence Group oraz w konkursach International Business Awards, Consumer World Awards, Edison Awards oraz Golden Bridge Awards.

Ceny produktów:

Zestaw ageLOC Boost™ (urządzenie ageLOC Boost™, ageLOC Boost™ Activating Serum – opakowanie 40 ml) – 1516,00 zł


Więcej informacji o produktach znajdziesz na www.nuskin.com
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Odkryj nowy poziom blasku z Nu Skin®
Wystarczą dwie minuty dziennie, aby widocznie poprawić wygląd Twojej skóry. Najnowsze urządzenie ageLOC Boost™ firmy Nu Skin® wykorzystuje innowacyjną formułę, która zapewni Twojej cerze niepowtarzalny blask i jednolity odcień. Czy jesteś gotowa na nowy wymiar rozświetlenia?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2021 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe