Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Kobiety Mają Moc! Wystartowała nowa akcja

Kobiety Mają Moc to inicjatywa Gosh Copenhagen mająca na celu propagowanie organizacji wspierających pomoc kobietom. Akcja zorganizowana przez duńską firmę kosmetyczną we współpracy z siecią drogerii Hebe wystartowała 7 października i zrzesza najbardziej rozpoznawalne Influencerki w polskim świecie beauty – wszystko to, aby nieść pomoc innym kobietom.
Akcja polega na stworzeniu dwóch zespołów – Team Magic oraz Team Drama, do których rekrutacja przeprowadzona jest przez makro-influencerów. Przynależność do grup podkreślana jest zawieszką, którą otrzymują ambasadorzy zaangażowani w akcję. Złota i srebrna barwa zawieszki odpowiadają rodzajom tuszu marki Gosh, który przypisany będzie do obu zespołów.

Aby dołączyć do akcji Gosh Copenhagen wystarczy opublikować na swoim profilu instagramowym post ze zdjęciem lub filmem, na którym będzie makijaż wykonany wybraną maskarą – Gosh Catchy Eyes Magic lub Gosh Catchy Eyes Drama. Należy oznaczyć #TeamMagic lub #TeamDrama oraz #GoshPolska i #DrogerieHebe.

#TeamDrama to mocny charakter i wyrazisty look, który oddaje maskara Catchy Eyes Drama. Rzęsy w wymiarze Volume podkreślą siłę spojrzenia. Nieperfumowana formuła Vegan dopasowana jest do potrzeb oczu wrażliwych i opakowana w złotą stylizację. Z kolei #TeamMagic to coś dla romantycznej duszy. Maskara Catchy Eyes Magic wydłuża i podkręca rzęsy. Jest wegańska, nieperfumowana, również idealna dla oczu wrażliwych, opakowana w srebrną stylizację.

 


Organizacje działające na rzecz pomocy kobietom, które zaangażowane są w inicjatywę Kobiety Mają Moc to Centrum Praw Kobiet, Federacja Stowarzyszeń „AMAZONKI“, Instytut Matki i Dziecka, epozytywnaopinia.pl oraz Fundacja Piękniejsze Życie. Budując siłę wybranego hashtaga uczestnik przyczynia się do jego zwyciestwa, jednak bez względu na to, który okaże się silniejszy, wygrana i tak przypada kobietom. Realne wsparcie przekazane zostanie wszystkim organizacjom.

Akcja wspierana jest przez takie Influencerki jak Oliwia Szymańska, Klaudia Cukier Puder, Adrianna Grotkowska, Alexxis Ola, Weronika Haza i j.tere. Oprócz wyjatkowej pomocy, jaką zapewnia kobietom akcja Gosh, przewidziane są również nagrody dla najbardziej zaangażowanych uczestniczek. Najbardziej pomysłowe, nagrodzone zostaną bransoletką oraz maskarą Catchy Eyes Drama lub Catchy Eyes Magic.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są do 30 listopada 2021 roku do godziny 23:59.

Ogłoszenie wyników odbędzie się na Instastories @drogeriehebe oraz @goshpolska oraz na stronie internetowej www.hebe.pl/teamgosh.html w dniu 6 grudnia 2021 roku.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Kobiety Mają Moc! Wystartowała nowa akcja
Kobiety Mają Moc to inicjatywa Gosh Copenhagen mająca na celu propagowanie organizacji wspierających pomoc kobietom. Akcja zorganizowana przez duńską firmę kosmetyczną we współpracy z siecią drogerii Hebe wystartowała 7 października i zrzesza najbardziej rozpoznawalne Influencerki w polskim świecie beauty – wszystko to, aby nieść pomoc innym kobietom.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

wpsniała inicjatywa, randki
Anonim 2022-11-12 13:50:41
Wspaniała inicjatywa, https://twojarandeczka.pl/portal-randkowy-dla-doroslych/
Anonim 2022-11-12 13:49:29
Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: 27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.
Anonim 2022-05-06 21:07:16


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe