Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Gotowi na spełnienie ślubnych marzeń?

Idealny zespół muzyczny, wystrój perfekcyjnie dopasowany do wyobrażeń młodej pary, doskonale skrojone, eleganckie stroje zakochanych i wszystko dopięte na ostatni guzik. Ślub marzeń możliwy jest z Wedding Trade Show. Przekonaj się o tym już 12 grudnia w Centrum Praskim Koneser, a zarejestruj się już dziś. Czasu jest coraz mniej! Jaka jest recepta na realizację ślubu marzeń? Świetna organizacja, pomysł i dużo miłości płynącej od osób, które go przygotowują. Wedding Trade Show to wydarzenie stworzone dla wszystkich par, szukających nie tylko inspiracji, ale również sprawdzonych i kreatywnych rozwiązań, które pozwolą na organizację ślubu marzeń.

Co znajdziecie na Weeding Trade Show?

Podczas Wedding Trade Show będziecie mogli zaznajomić się (a także zakupić lub zamówić) usługi lub produkty wystawców. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele branży florystycznej, modowej (suknie ślubne i garnitury), dodatków i akcesoriów, fotografii i wideo ślubnego, a także specjaliści od usług gastronomicznych, cateringowych, właściciele i managerowie sal weselnych oraz najpiękniejszych miejsc na aranżacje ślubów, czy też twórcy wyjątkowych zaproszeń ślubnych i obrączek. Na targach spotkacie również tych, którzy w perfekcyjny sposób przygotowują do najważniejszego dnia w życiu. Wśród nich znaleźli się fryzjerzy, kosmetolodzy, a także eksperci od przedślubnego wypoczynku i relaksu.

Wedding Trade Show to także spotkania z wedding plannerami, którzy pomogą Wam skrupulatnie zaplanować ten wymarzony dzień oraz występy muzyczne, które nie tylko umilą dzień targów, ale również pomogą Wam odnaleźć wymarzony zespół/artystę na wesele. Wymarzony ślub jest o jeden krok od Was! Sprawcie, by ten najważniejszy dzień w życiu został zapamiętany jako spektakularny. Nie przegapcie swojej szansy na perfekcyjną ceremonię i wesele - powiedzcie „tak” targom Wedding Trade Show 2021 i otwórzcie razem z nimi rozdział „i żyli długo i szczęśliwie”! 


Wedding Trade Show 12 grudnia 2021

Centrum Praskie Koneser

Zarejestruj się już dziś: https://weddingtradeshow.pl/kup-bilet/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Gotowi na spełnienie ślubnych marzeń?
Idealny zespół muzyczny, wystrój perfekcyjnie dopasowany do wyobrażeń młodej pary, doskonale skrojone, eleganckie stroje zakochanych i wszystko dopięte na ostatni guzik. Ślub marzeń możliwy jest z Wedding Trade Show. Przekonaj się o tym już 12 grudnia w Centrum Praskim Koneser, a zarejestruj się już dziś. Czasu jest coraz mniej!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Świetny artykuł, aż mi się przypomniało jak poznałąm męża swojego dziękirandki w internecie
anonim 2022-11-12 13:41:30
Nazywam się Julie Sweet, obiecałam polecić Dr Ogundele wszystkim, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Byłam bardzo przygnębiona po 5 latach rozłąki z mężem. W zeszłym tygodniu skontaktowałem się z dr Ogundele, który rzucił zaklęcie, aby sprowadzić mojego męża, a po 24 godzinach mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, co za cud. Każdy powinien mi pomóc mu podziękować. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z nim na czacie WhatsApp lub Viber: 27638836445. Dr Ogundele jest supermanem.
Anonim 2022-05-06 20:59:21


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe