Poniedziałek, 17 stycznia 2022r. Antoniego, Mariana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Sprzątanie bez środków czystości

Producenci środków czystości prześcigają się w nowościach. Ściekający z glazury kuchennej tłuszcz, znikające plany na podłodze i dywanie. Wszystko błyskawicznie i bez śladu. Znamy to doskonale z reklam. Jednak za cudownymi efektami najczęściej kryje się szkodliwa dla zdrowia chemia, a po porządkach pozostaje w domu trwały i ostry nieprzyjemny zapach.
Ci, którzy mają problemy z alergiami skóry lub układu oddechowego unikają takich środków jak tylko można.

Urządzenia parowe sprzątają nie mniej skutecznie, a równocześnie nie korzystają z chemii. Czynnikiem czyszczącym jest w tym wypadki czysta, gorąca para wodna bez żadnych dodatków. Jeżeli chce się wyeliminować z domu jak najwięcej szkodliwych związków chemicznych warto postawić na urządzenia parowe. Są też znacznie tańsze w eksploatacji i całkowicie bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Świetnie sprawdzają się przy sprzątaniu różnego rodzaju powierzchni – glazury, podłogi, szyb a także przy praniu tapicerek i dywanów.

Jak wybrać urządzenia parowe?


Sklep.bissell.pl to firma z wielkimi tradycjami. Od ponad 100 lat specjalizuje się w sprzęcie do sprzątania powierzchni. Są to różnego rodzaju specjalistyczne odkurzacze, a w ostatnich latach oferta poszerzona została o urządzenia parowe. Jeśli nie jesteśmy pewni jakie urządzenie wybrać najlepiej zasięgnąć porady wykwalifikowanego sprzedawcy ze sklep.bissell.pl, który pomoże dobrać urządzenia parowe do specyfiki pomieszczenia. Na stronie firmy jest szereg porad jak skutecznie sprzątać mieszkanie, dom lub jego otoczenie. Sklep.bissell.pl promuje ekologiczne, przyjazne dla środowiska naturalnego sprzątanie. Każdy klient może liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjne, a na stronie sklep.bissell.pl można dokupić akcesoria i części wymienne – na przykład filtry do zakupionych urządzeń. 

 


Jak wygląda sprzątanie urządzeniami parowymi?


Obsługa takiego sprzętu jest wyjątkowo łatwa. Napełnia się zbiornik wodą i czeka kilka minut aż woda osiągnie temperaturę wrzenia. Powstaje wtedy gorąca para, która jest niezwykle efektywnym środkiem czyszczącym. Najprostsze urządzenie to BISSELL ręczna myjka parowa Steam Shot – służy do czyszczenia niewielkich powierzchni, a wymienne końcówki pozwalają wysprzątać wszystkie zakamarki. Najbardziej uniwersalne urządzenie parowe to BISSELL odkurzacz parowy z mopem Vac&Steam. Pozwala na sprzątanie różnych powierzchni z praniem wykładzin i dywanów włącznie. Porządki z użyciem urządzeń parowych to jednocześnie dezynfekcja – badania wykazały, że usuwa około 100% bakterii i zarazków.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Sprzątanie bez środków czystości
Producenci środków czystości prześcigają się w nowościach. Ściekający z glazury kuchennej tłuszcz, znikające plany na podłodze i dywanie. Wszystko błyskawicznie i bez śladu. Znamy to doskonale z reklam. Jednak za cudownymi efektami najczęściej kryje się szkodliwa dla zdrowia chemia, a po porządkach pozostaje w domu trwały i ostry nieprzyjemny zapach.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe