Czwartek, 7 lipca 2022r. Estery, Kiry, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Jak daleko jesteś w stanie się posunąć?

Wciągająca fabuła pełna nieprzewidzianych twistów, niesłabnące napięcie oraz emocjonujący, dramatyczny finał. „Idealne życie Molly” to kolejna, jeszcze bardziej zaskakująca powieść autorki „Fatalnego kłamstwa”, która pokazuje, że czasem wystarczy zaledwie chwila, by nasze uporządkowane życie zamieniło się w chaos.
Jak daleko bylibyście gotowi się posunąć, byle tylko zachować pozory idealnego życia? Do odpowiedzi na to właśnie pytanie skłania czytelników thriller psychologiczny Valerie Keogh. Premiera już 26 stycznia.

Molly Chatwell ma wszystko – pracę, w której się spełnia, piękny dom w centrum Londynu, przystojnego męża Jacka i dwoje dorosłych dzieci. Czego chcieć więcej? Jednak po tym jak Remi i Freya wyjeżdżają na studia, w idealnym życiu Molly coś zaczyna się psuć. W jej uporządkowaną codzienność wkradają się smutek, nuda i rutyna. Do tego Jack staje się coraz bardziej nieobecny. Pracuje do późna, a czasem nawet w weekendy.

Dlatego gdy dawna przyjaciółka zaprasza Molly i Jacka na wspólny weekend w wiejskim hotelu w Wiltshire, kobieta widzi w tym wyjeździe szansę na zbliżenie się do męża i chwilowe oderwanie się od problemów. Jack jednak odmawia, wymawiając się pracą, więc Molly postanawia jechać sama. Niestety beztroski wypad za miasto okazuje się katastrofą za sprawą przypadkowego spotkania z atrakcyjnym mężczyzną.

Molly wraca wcześniej do Londynu z postanowieniem, że zapomni o niefortunnym epizodzie. Wkrótce jednak do drzwi jej domu puka policja, by poinformować ją, że w parku znaleziono zwłoki mężczyzny, którego Molly spotkała podczas weekendu i z którym kontaktowała się jako ostatnia. Kobieta staje się główną podejrzaną w sprawie o morderstwo. A to dopiero początek koszmaru... Jej idealne życie rozpada się niczym domek z kart.

„Idealne życie Molly” to trzymający w napięciu thriller psychologiczny z gatunku domestic noir. Valerie Keogh obnaża w nim ludzkie słabości, ujawniając, że za fasadą pozornie idealnego życia najczęściej kryją się kłamstwa i sekrety. Ta powieść to także historia ludzi pozbawionych skrupułów, dla których największą wartość mają pieniądze i dobra materialne. Dla nich gotowi są posunąć się do ostateczności.

„Idealne życie Molly” bez wątpienia spodoba się fanom Louise Jensen, Jess Ryder i Kathryn Croft. Skomplikowana intryga, nieprzewidziane zwroty akcji oraz zaskakujące zakończenie to największe atuty tej powieści.

Valerie Keogh
– brytyjska autorka thrillerów i kryminałów, specjalizująca się w self-publishingu. Samodzielnie wydała dziewięć powieści, które spotkały się z rewelacyjnym przyjęciem przez czytelników. Wychowywała się na książkach Agathy Christie. Przez wiele lat pracowała jako pielęgniarka, ale zdecydowała się spełnić swoje marzenia, wrócić na uniwersytet, uzyskać dyplom magistra literatury i zająć się pisaniem.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Jak daleko jesteś w stanie się posunąć?
Wciągająca fabuła pełna nieprzewidzianych twistów, niesłabnące napięcie oraz emocjonujący, dramatyczny finał. „Idealne życie Molly” to kolejna, jeszcze bardziej zaskakująca powieść autorki „Fatalnego kłamstwa”, która pokazuje, że czasem wystarczy zaledwie chwila, by nasze uporządkowane życie zamieniło się w chaos.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe