Czwartek, 19 maja 2022r. Celestyny, Iwony, Piotra
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Anna Lund - polska marka ze szwedzkim rodowodem

Anna Lund to marka założona przez Polkę mieszkającą na co dzień w Szwecji, z myślą o stworzeniu dla innych kobiet możliwości wyrażania siebie poprzez ubiór. Zgodnie z ideą slow fashion w premierowej kolekcji znajdziemy odzież, która wyróżnia się ponadczasowymi krojami i wzorami, jak również komfortem noszenia i jakością użytych materiałów.
Markę Anna Lund można opisać w czterech słowach: minimalizm, ponadczasowość, kobiecość i komfort.

Estetyka i komfort


W kolekcji marki można znaleźć zarówno sukienki, jak i spodnie czy klasyczne bluzki. Wówczas niezależnie od preferencji każda z kobiet może znaleźć coś dla siebie. Ponadto, to co kobiety cenią sobie najbardziej, w ubraniach marki nie znajdziemy grama sztuczności, zaś to jak ubranie się układa i zachowuje po praniu jest dla założycielki marki priorytetem, który dokładnie sprawdza przed wypuszczeniem kolekcji.

Polska produkcja


Nurt slow fashion jest bliski projektantce marki, która jest Polką mieszkającą w Szwecji. Od lat propaguje proekologiczny tryb życia. Kolejnym obszarem jej działań jest moda, w której ważne jest zrównoważone działaniu i odpowiedzialnym podejściu. To jakich wyborów dokonujemy dzisiaj, wpływa na nasze jutro, dlatego warto wybierać takie projekty, które mają ponadczasowy styl i będą służyć przez wiele kolejnych lat.

- Marki slow fashion stawiają na jakość materiałów oraz zrównoważoną produkcję. Ważne są również fasony i wygodę noszenia. Sięgając po odzież zaprojektowaną i wykonaną w Polsce, rezygnujemy ze wspierania firm praktykujących wyzysk pracowników skąd pochodzą masowo produkowane ubrania
– mówi Anna Lund, projektantka marki.

Gwarancja jakości


Warto podkreślić, że oferta marki Anna Lund to projekty tworzone z wysoką dbałością o szczegóły. Ogromną uwagę przykłada się do każdego detalu, co wpływa się na jakość wykonania i komfort użytkowania. Wybierając tę markę wybieramy zrównoważoną modę, która nie tylko posłuży latami, ale przyczynia się do ochrony zasobów naturalnych naszej planety.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Anna Lund - polska marka ze szwedzkim rodowodem
Anna Lund to marka założona przez Polkę mieszkającą na co dzień w Szwecji, z myślą o stworzeniu dla innych kobiet możliwości wyrażania siebie poprzez ubiór. Zgodnie z ideą slow fashion w premierowej kolekcji znajdziemy odzież, która wyróżnia się ponadczasowymi krojami i wzorami, jak również komfortem noszenia i jakością użytych materiałów.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Uwielbiam tą markę, posiadam kilka ubrań od tego producenta i jestem nimi zachwycona. Z tego powodu skusiłam się również na zakup nowej pralki automatycznej aby lepiej dbać o moją garderobę. Posiadam ją jakoś od miesiąca i jestem bardzo zadowolona.
Beata 2022-03-08 15:48:11


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe