Piątek, 21 czerwca 2024r. Alicji, Alojzego, Rudolfa
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Natalia Nykiel: Interesuję się astrologią

Wokalistka przyznaje, że od dawna interesowało ją to, w jaki sposób gwiazdozbiory, Słońce, Księżyc oraz planety wpływają na nasze życie, czym charakteryzuje się każdy z 12 znaków zodiaku i w jaki sposób kształtują one poszczególne obszary horoskopu. Podczas pandemii, kiedy większość czasu spędzała w domu, postanowiła więc zgłębić ten temat.
Po przeczytaniu kilku książek stwierdza, że astrologia jest obszerną, ale niezwykle fascynującą dziedziną nauki, a ona sama coraz bardziej się w nią wkręca.

Natalia Nykiel przekonuje, że już od jakiegoś czasu chciała pogłębić i uporządkować swoją wiedzę o układach ciał niebieskich oraz ich oddziaływaniu na ludzkie życie i losy świata. Teraz, kiedy tylko znajduje wolną chwilę, z przyjemnością sięga po kolejne lektury i nie ukrywa, że wejście na kolejny poziom astrologicznego wtajemniczenia staje się dla niej niesamowitą przygodą z własnym umysłem.

– To jest zajawka, która już od dawna we mnie siedziała, choć w sumie nie potrafię wskazać jednego momentu, w którym zaczęłam się interesować astrologią. W pandemii natomiast miałam trochę więcej czasu, żeby poświęcić na ten temat. Zaczęłam więc czytać różne książki. Myślałam sobie, skoro Księżyc ma taki wpływ na cykl menstruacyjny kobiet i na pływy na planecie, to dlaczego nie ma mieć wpływu na nas? – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Nykiel.

Wokalistka podkreśla, że z uwagą śledzi horoskopy, bo wierzy, że w gwiazdach zapisana jest nie tylko nasza przyszłość, ale także charakter. Eksperci bowiem tłumaczą, że profesjonalny horoskop astrologiczny jest jak zdjęcie zatrzymujące w kadrze układ planet w momencie urodzin człowieka. Określa więc predyspozycje, z jakimi przychodzimy na świat, nasz temperament i potrzeby emocjonalne, a w trakcie dalszego rozwoju i nabywania różnych umiejętności, gdy porównuje się tamten układ z tym, który mamy teraz, daje to cenną wskazówkę, nad czym popracować i w jakim kierunku pójść.

– Jestem na maksa zodiakarą, jestem Wodniczką i coś tam wiedziałam na ten temat, że wiąże się z tym niezależność, buntownictwo. Ale ostatnio zaczęłam bardziej w tym siedzieć i to jest super, bo dzięki temu bardziej siebie poznałam i lubię siebie w wersji Wodniczki – mówi Natalia Nykiel.

Piosenkarka docenia także astrologiczne memiarstwo. Uważa, że wielką sztuką jest połączenie memowego stylu, pełnego absurdu i przewrotnego, z wiedzą astrologiczną. – W ogóle uwielbiam astrologiczne memy, uważam, że są turbośmieszne i bardzo trafne – dodaje.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Natalia Nykiel: Interesuję się astrologią
Wokalistka przyznaje, że od dawna interesowało ją to, w jaki sposób gwiazdozbiory, Słońce, Księżyc oraz planety wpływają na nasze życie, czym charakteryzuje się każdy z 12 znaków zodiaku i w jaki sposób kształtują one poszczególne obszary horoskopu. Podczas pandemii, kiedy większość czasu spędzała w domu, postanowiła więc zgłębić ten temat.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe