Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Bezpłatny obóz sportowy w Wiśle!

Świat osób niepełnosprawnych to taki sam świat jak osób zdrowych. Osoby niepełnosprawne żyją tak jak my. To nie są już czasy, gdy osobę na wózku inwalidzkim wytykano palcami, a dzieci niepełnosprawne chowane były pod kloszem i w ukryciu.
Dziś osoby te funkcjonują dokładnie tak samo jak osoby zdrowe – pracują, mają rodziny, dzieci, uprawiają sport, są reprezentantami naszego kraju, zdobywają medale, puchary i tytuły.

Bezpłatny obóz sportowy w Wiśle!


To właśnie dla tych osób już na początku czerwca organizowany jest obóz sportowy w Wiśle. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i masz ukończone 15 lat to właśnie dla Ciebie Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych organizują i finansują obóz sportowy w Wiśle z najlepszymi trenerami siatkówki plażowej na świecie.

- Serdecznie zapraszam wszystkich niepełnosprawnych na obóz sportowy do Wisły. Przed nami 11 dni pełnych energii, sportu i aktywnego wypoczynku. Z nami na pewno nie będzie nudy. – zapewnia Michał Korycki, trener siatkarzy plażowych oraz trener przygotowania motorycznego.

Kiedy - 05-15.06.2022
Gdzie- miasto Wisła
Za ile - Bezpłatnie (dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Z kim- Najlepsi trenerzy min. Piotr Janiak, Michał Korycki
Opieka- Trener mentalny – Marta Gargas oraz pełna opieka fizjoterapeutyczna.

Przyjmujemy zgłoszenia od 15 roku życia!

Program

Podczas obozu, na uczestników czeka wiele atrakcji. M.in. Trening siatkówki plażowej, pod opieką najlepszych zawodników i mistrzów. Także, trening siatkówki na siedząco. Ponadto wsparcie mentalne, aktywność na świeżym powietrzu, animacje czasu wolnego, zabawa, rozrywka, spacery i mnóstwo dobrego, sportowego humoru.

- Obóz dla wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas! Dużo zabawy, dużo gier, gierek w wielu dyscyplinach sportowych, a dla chcących poznać tajniki siatkarskich sportów plażowych pełne pole do popisu dla trenerów/zawodników grających na boiskach całego świata. Indywidualne podejście do każdego obozowicza. Relaks na basenie , spacery po górskich szlakach, odpoczynek w górskim klimacie lub poranna gimnastyka. Do tego spotkania oraz dyskusje o sporcie i nie tylko we wspólnym gronie. Zapraszamy!
– mówi jeden z zawodników siatkówki plażowej oraz trener Reprezentacji Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej Piotr Janiak.

- Energia, dobra zabawa, wspólne treningi także mentalne, animacje czasu wolnego, spacery i rozmowy nie tylko o sportowym życiu - to wszystko czeka na nas w Wiśle.
– zapewnia trener mentalny Reprezentacji Polski osób niepełnosprawnych w siatkówce plażowej Marta Gargas.

Zapisy bezpośrednio u trenera Piotra Janiaka mail: giba1988@poczta.onet.pl oraz pod numerem telefonu 698451554.

Całość projektu i uczestnictwa zawodników finansowana jest ze środków PFRON.

Czekamy na Ciebie do 20.05.2022.

Zapraszamy!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Bezpłatny obóz sportowy w Wiśle!
Świat osób niepełnosprawnych to taki sam świat jak osób zdrowych. Osoby niepełnosprawne żyją tak jak my. To nie są już czasy, gdy osobę na wózku inwalidzkim wytykano palcami, a dzieci niepełnosprawne chowane były pod kloszem i w ukryciu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe