Niedziela, 16 czerwca 2024r. Aliny, Anety, Benona
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Chusteczki bambusowe do czyszczenia akcesoriów

Smoczki, gryzaki, zabawki – lista dziecięcych przedmiotów jest długa. Każdy rodzic wie, jak trudne jest utrzymanie ich w czystości, szczególnie poza domem. Jak dbać o akcesoria dziecięce, by były czyste i bezpieczne dla malucha? Z pomocą przychodzą ekologiczne chusteczki nawilżające Mamo, które szybko i skutecznie usuwają zarazki i zanieczyszczenia.
Bambusowe chusteczki nawilżane – ekologiczne i bezpieczne

Małe dzieci poznają świat przez dotyk i wkładanie wszystkiego do ust, dlatego akcesoria, które znajdują się w zasięgu ich rąk powinny być zawsze czyste. Na rynku dostępnych jest wiele produktów przeznaczonych do czyszczenia, jednak tylko nieliczne, oprócz tego, że skutecznie usuwają zabrudzenia, są w pełni bezpieczne dla maluchów. Innowacyjne chusteczki nawilżane Mamo są wykonane w 100% ze składników pochodzenia naturalnego. Taki ekologiczny skład minimalizuje ryzyko podrażnień u niemowląt i starszych dzieci, a wyczyszczone gryzaki, butelki czy zabawki są od razu gotowe do użycia.

 


Włókno bambusowe – dobroczynna moc rośliny


Bambus, który jest głównym składnikiem eko chusteczek ma właściwości antybakteryjne i nawilżające. Zawarty w nim naturalny środek antybakteryjny, nadaje chusteczkom biały kolor, dzięki czemu nie są sztucznie wybielane, jak niektóre produkty dostępne na sklepowych półkach. Chusteczki bambusowe wyglądają zupełnie zwyczajnie, jednak ich wyjątkowość polega na tym, że są hipoalergiczne i w pełni ekologiczne: nie zawierają alkoholu, parabenów i siarczanów. Na uwagę zasługuje również fakt, że są przyjazne dla środowiska i ulegają biodegradacji w ciągu 21 dni od użycia.

Chusteczki do dezynfekcji zabawek – funkcjonalne i wygodne


Bambusowe chusteczki do czyszczenia to idealny produkt dla rodziców małych dzieci, którym zależy na czystości otoczenia swojego malucha. Sprawdzą się znakomicie w domu np. do wyczyszczenia krzesełka do karmienia, jak i na spacerze, wyjeździe i w innych sytuacjach, a nie mamy dostępu do bieżącej wody. Dzięki wygodnemu opakowaniu chusteczki do dezynfekcji akcesoriów są nie tylko wygodne w użyciu, ale też dłużej zachowują świeżość. Należy pamiętać, że są one przeznaczone do oczyszczania przedmiotów i akcesoriów dziecięcych, a nie skóry dziecka, więc ważne jest zachowanie ostrożności i trzymanie chusteczek do dezynfekcji z dala od dzieci.

Gdzie możesz takie dostać? zajrzyj na stronę www.mamo.com.pl

Anna Abramowska
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Chusteczki bambusowe do czyszczenia akcesoriów
Smoczki, gryzaki, zabawki – lista dziecięcych przedmiotów jest długa. Każdy rodzic wie, jak trudne jest utrzymanie ich w czystości, szczególnie poza domem. Jak dbać o akcesoria dziecięce, by były czyste i bezpieczne dla malucha? Z pomocą przychodzą ekologiczne chusteczki nawilżające Mamo, które szybko i skutecznie usuwają zarazki i zanieczyszczenia.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe