Wtorek, 16 sierpnia 2022r. Joachima, Nory, Stefana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Eco Fashion Walk we Wrocławiu już 9 lipca

Grupa studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, w ramach pracy licencjackiej organizuje pokaz mody połączony z koncertem na żywo. Odbędzie się on 09.07.2022 o godzinie 17:00 we Wrocławskim klubie „Zaklęte Rewiry”. Patronat medialny nad pokazem objęły portale naszego wydawnictwa: Imperium Kobiet i Szczypta Luksusu. Eco Fashion Walk to autorska kolekcja młodych i utalentowanych osób, które przy pomocy sztuki poruszają najważniejsze tematy. Projekty powstały na bazie materiałów ekologicznych lub pozyskanych z drugiego obiegu.

Zapraszamy!
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Eco Fashion Walk we Wrocławiu już 9 lipca
Grupa studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, w ramach pracy licencjackiej organizuje pokaz mody połączony z koncertem na żywo. Odbędzie się on 09.07.2022 o godzinie 17:00 we Wrocławskim klubie „Zaklęte Rewiry”. Patronat medialny nad pokazem objęły portale naszego wydawnictwa: Imperium Kobiet i Szczypta Luksusu.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2022 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe