Środa, 19 czerwca 2024r. Gerwazego, Protazego, Sylwii
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Anita Sokołowska i nowa przestrzeń zawodowa

Aktorce udało się tak zaplanować dwa ostatnie miesiące, że znalazła zarówno czas na atrakcyjne wyjazdy, jak i spełniała się zawodowo. Podróże do Transylwanii i na Wyspy Zielonego Przylądka pozwoliły jej naładować akumulatory i z nową energią wkroczyć w kolejny sezon pracy. A ten zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.
Miniony sezon urlopowy aktorka uważa za bardzo udany. Dużą frajdę sprawiły jej m.in. wyjazdy w dwa niezwykle atrakcyjne miejsca.

– Niedawno wróciłam z wakacji, więc jestem totalnie wypoczęta. Miałam dwa tygodnie wolnego i odwiedziłam miejsca, które zawsze chciałam odwiedzić, więc były dwa intensywne, ale fantastyczne wypady. Byłam w Transylwanii, zobaczyłam w końcu zamek Drakuli, i na Wyspach Zielonego Przylądka – mówi agencji Newseria Lifestyle Anita Sokołowska.

Aktorka zaznacza, że zawsze stara się umiejętnie planować sezon wakacyjny tak, aby nie zaniedbywać projektów zawodowych, a jednocześnie móc skutecznie wypocząć.

– Oczywiście też bardzo dużo pracowałam, bo jeszcze w lipcu grałam spektakle, 20. sezon „Przyjaciółek” jest w nagraniu, czyli ciągle byłam na planie – mówi.

W sezonie jesienno-zimowym czekają na nią kolejne projekty i wyzwania zawodowe. Najbardziej cieszy ją to, że będzie mogła sprawdzić się w nowej roli i stanąć po drugiej stronie sceny.

– Przede mną totalnie nowe wyzwania, więc jestem bardzo podekscytowana. W połowie stycznia mam premierę swojego spektaklu, który reżyseruję w Bydgoszczy, więc wchodzę do zupełnie innej przestrzeni, mieszam energią. Kosmos wysłał mi zaproszenie, które przyjęłam, więc będę reżyserowała swój spektakl. No i oczywiście spektakle, w których gram w Warszawie i w innych miastach Polski – dodaje aktorka.

W Warszawie Anitę Sokołowską będzie można zobaczyć w komedii „VICTORIA / True Woman Show”. Jest to propozycja Garnizonu Sztuki – teatru pozytywnych emocji. Z kolei w październiku aktorka zagra w spektaklu „Dobrze się kłamie” w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Anita Sokołowska i nowa przestrzeń zawodowa
Aktorce udało się tak zaplanować dwa ostatnie miesiące, że znalazła zarówno czas na atrakcyjne wyjazdy, jak i spełniała się zawodowo. Podróże do Transylwanii i na Wyspy Zielonego Przylądka pozwoliły jej naładować akumulatory i z nową energią wkroczyć w kolejny sezon pracy. A ten zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe