Czwartek, 20 czerwca 2024r. Bogny, Rafaeli, Rafała
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Profesjonalny kurs makijażu jakiego nie było!

Instytut Szkoleniowy Lukomades wraz z jedną z czołowych specjalistek make-up Anną Użyńską wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom branży makijaży i wizażu otwiera nabór na profesjonalny kurs „nazwa”, dzięki któremu będzie można zarówno rozwinąć swoje umiejętności jak i rozpocząć nową przygodę zawodową.
Długo oczekiwany kurs makijażu i wizażu zaprasza do pierwszej edycji. Za jego profesjonalne prowadzenie odpowiadać będzie wysokiej klasy ekspertka z wieloletnim doświadczeniem Anna Użyńska. Dla wszystkich, którzy cenią swój czas i znają cel, ten intensywny kurs będzie nie tylko wyzwaniem ale i drogą do rozwoju swojego warsztatu.

Kurs jest kierowany zarówno do osób, które chcą wejść w profesjonalny świat wizażu jak i dla osób już praktykujących, które chcą podnieść poziom własnych umiejętności. Oprócz praktycznych porad uczestnicy będą mogli porozmawiać z Anną o jej doświadczeniach zdobytych w czasie pracy na planach programów telewizyjnych, sesji zdjęciowych, reklam. A także o metodach stworzenia perfekcyjnej atmosfery w trakcie pracy z klientkami indywidualnymi, artystami czy osobami publicznymi.

W ramach kursu uczestniczki przede wszystkim zdobędę wiedzę i umiejętności w zakresie:

- doboru makijażu do potrzeb klientki w celu podkreślenia naturalnego piękna
- wyboru odpowiedniej pielęgnacji skóry, poprawiającego zarówno kondycję skóry jak i przedłuża trwałość makijażu
- techniki aplikacji różnych formuł kosmetyków - przygotowania skóry i żeby wyglądała świeżo i naturalnie
- konturowania twarzy na mokro i sucho
- profesjonalnego wykonywania makijażu
- rysowania perfekcyjnej kreski na oku
- malowania ust, aby były pełne i „soczyste”
- rozświetlania skóry twarzy i dekoltu różnymi formułami

Oprócz praktycznych umiejętności warsztatowych kursantki poznają rynkowe przedziały stawek specjalistów make up w zależności od miejsca/planu wykonywanych usług. Zdobędą realną wiedzę o prowadzeniu działalności czy korzystnych opcjach zakupu kosmetyków dla profesjonalistów.

Autorska metoda szkolenia makijażystek opracowana przez Annę Użyńską oparta jest na jej podejściu do zawodu, a jak sama mówi „W pracy skupiam się na podkreślaniu naturalnego piękna każdej osoby. Wydobyciu tego co najpiękniejsze i ukryciu ewentualnych niedoskonałości. W makijażu najbardziej cenię jakość i indywidualne podejście do każdego z osobna”. Dlatego każda z uczestniczek może być pewna, że również jej indywidualne potrzeby szkoleniowe zostaną w czasie kursu zaspokojone a żaden talent nie zostanie przeoczony.

Nasza prowadząca w czasie kursu dodatkowo pokaże i nauczy autorskiej metodę klejenia sztucznych rzęs. Zapraszamy do uczestnictwa w pierwszym i wyjątkowym kursie makijażu i wizażu wszystkich chętnych i zdecydowanych do spróbowania swoich sił w branży, która niezmiennie od wielu lat wykazuje odporność na różnego rodzaju zawirowania rynkowe a sama w sobie daje dużo satysfakcji. Nie wahaj się więc i już teraz zgłoś się do nas i skorzystaj z tej okazji!

Zapisy:

Alina Grodzicka – 607609673
kontakt@lukomades.pl
https://lukomades.pl/beauty/ 
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Profesjonalny kurs makijażu jakiego nie było!
Instytut Szkoleniowy Lukomades wraz z jedną z czołowych specjalistek make-up Anną Użyńską wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom branży makijaży i wizażu otwiera nabór na profesjonalny kurs „nazwa”, dzięki któremu będzie można zarówno rozwinąć swoje umiejętności jak i rozpocząć nową przygodę zawodową.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe