Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Diadora z hołdem dla legend tenisa

Włoska marka Diadora, znana z produkcji butów sportowych, rozpoczęła kampanię "Legends Off The Court", która jest dedykowana legendarnym graczom tenisowym oraz stylowi życia, który przyczynił się do ich sukcesów. W kampanii biorą udział legendarni tenisiści, tacy jak Pat Cash, Thomas Muster, Mark Philippoussis i Adriano Panatta.
Każdy z tych zawodników był nie tylko znany z doskonałych umiejętności na korcie, ale także ze stylu życia, który przyczynił się do ich sukcesów i stał się inspiracją dla fanów na całym świecie. Kampania "Legends Off The Court" to także hołd dla klasycznych modeli butów Diadora, które były popularne w latach 80-tych i 90-tych. W kampanii pojawiają się takie modele jak N9000, N902, V7000 i B.Elite, które zostały odświeżone i dostosowane do dzisiejszych trendów, a także wprowadzone zostały nowe modele butów tenisowych.

W ramach kampanii, Diadora wprowadziła także nowe modele butów tenisowych, takie jak np. sneakersy unisex Diadora Winner SL, które łączą w sobie klasyczny styl z nowoczesnym designem. Buty te zostały wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej i syntetycznej, dzięki czemu są wygodne i trwałe. Charakteryzują się także podeszwą zewnętrzną z gumy, co zapewnia doskonałą przyczepność na korcie.

 


-Tenis to dla nas bardzo ważna dziedzina sportu, a Diadora ma długą tradycję w produkcji butów tenisowych. Nasza kampania 'Legends Off The Court' jest poświęcona nie tylko legendarnym graczom tenisowym, ale także stylowi życia, który przyczynił się do ich sukcesów. Wierzymy, że ta kampania przyciągnie fanów tenisa z całego świata - powiedział Enrico Moretti Polegato, CEO Diadora.

Kampania "Legends Off The Court" to także seria limitowanych kolekcji ubrań, inspirowanych stylem życia legendarnych graczy tenisowych. Kolekcje składają się z koszulek, bluz, spodni i kurtek, które łączą w sobie klasykę z nowoczesnym stylem.

 


Kampania została uruchomiona 24 marca na stronie internetowej Diadora oraz w mediach społecznościowych. Jest to część szerszej kampanii marki Diadora, która skupia się na połączeniu sportu, stylu życia i klasycznej mody. Nowa kolekcja dostępna na stronie mmsport.pl.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Diadora z hołdem dla legend tenisa
Włoska marka Diadora, znana z produkcji butów sportowych, rozpoczęła kampanię "Legends Off The Court", która jest dedykowana legendarnym graczom tenisowym oraz stylowi życia, który przyczynił się do ich sukcesów. W kampanii biorą udział legendarni tenisiści, tacy jak Pat Cash, Thomas Muster, Mark Philippoussis i Adriano Panatta.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe