Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Chwila dla siebie Corinne Michaels już w księgarni

Josh był dla Delii wszystkim, ale on widział w niej tylko przyjaciółkę młodszego brata... Pełna namiętności i wzruszeń historia dwojga ludzi, którzy spotykają się po latach. Jakie emocje będą im towarzyszyć? „Chwila dla siebie” Corinne Michaels, bestsellerowej autorki „New York Timesa”, to idealna książka na letnie popołudnia i wieczory.
Trzeci tom uwielbianej przez czytelniczki serii „Miasteczko Willow Creek” o rodzeństwie Parkersonów w księgarniach od 12 lipca!

Nastoletnia Delia była bez pamięci zakochana w Joshu, najstarszym z braci Parkersonów, on jednak widział w niej tylko przyjaciółkę młodszego brata. Dziewczyna pogodziła się z tym, że nie skryje się nigdy w jego silnych ramionach, nie poczuje smaku jego warg, a jego niebieskie oczy nie spojrzą na nią z miłością i pożądaniem. Kiedy chłopak wyjechał z miasteczka, aby kierować jednym z hoteli ojca, ich drogi na dobre się rozeszły.

Po kilku latach Josh wraca do Willow Creek i ponownie spotyka Delię. Od razu zaczyna między nimi iskrzyć i żadne z nich nie jest w stanie z tym walczyć. Z daleka widać, że łączy ich chemia, a oni czują się w swoim towarzystwie doskonale. Ale dla Delii to już bez znaczenia, bo przecież dawno temu wybiła sobie Josha z głowy.

Wszystko się zmienia za sprawą dwóch różowych kresek na teście ciążowym. Wyparte przed laty przez dziewczynę uczucia znów się odradzają, ale Joshua nie bez powodu otacza swoje serce trudnym do skruszenia murem. Jakie mroczne tajemnice skrywa mężczyzna? Czy uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę?

Corinne Michaels po raz kolejny zabiera czytelniczki w niezapomnianą i przepełnioną mnóstwem emocji podróż do urokliwego miasteczka Willow Creek.

„Chwila dla siebie” to pięknie napisana, ciepła i wzruszająca opowieść o pogrzebanych na dnie serca uczuciach, które po latach odżywają ze zdwojoną siłą. Amerykańska autorka porusza w niej temat nieodwzajemnionej miłości, lęku przed stratą ukochanej osoby, poczucia winy oraz ponoszenia odpowiedzialności za swoje czyny.

„Chwila dla siebie” jest trzecią po „Powróćmy do siebie” i „Możemy mieć siebie” odsłoną czteroczęściowej serii „Miasteczko Willow Creek”, która przybliża losy rodzeństwa Parkersonów – braci: Graysona, Alexa, Joshuy i Olivera oraz jego siostry bliźniaczki Stelli.

Corinne Michaels – amerykańska autorka ponad dwudziestu romansów zajmujących czołowe miejsca na listach bestsellerów „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Dorastała na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, w New Jersey. Już jako trzynastolatka uwielbiała literaturę romantyczną, zaczytywała się w powieściach Danielle Steel i Nory Roberts. Zadebiutowała w 2014 roku powieścią „Beloved”, która szybko zyskała uznanie wśród czytelniczek. Największą popularność przyniosła jej czteroczęściowa seria „The Arrowood Brothers”. Nakładem MUZY ukazały się ponadto następujące powieści autorki: „Powróćmy do siebie” i „Mogliśmy mieć siebie” (serii „Miasteczko Willow Creek”), „Ta noc jest nasza” oraz „Ostatni raz” (seria „Po raz drugi”), „Windą do nieba”, „Kiedyś mnie kochałeś”.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Chwila dla siebie Corinne Michaels już w księgarni
Josh był dla Delii wszystkim, ale on widział w niej tylko przyjaciółkę młodszego brata... Pełna namiętności i wzruszeń historia dwojga ludzi, którzy spotykają się po latach. Jakie emocje będą im towarzyszyć? „Chwila dla siebie” Corinne Michaels, bestsellerowej autorki „New York Timesa”, to idealna książka na letnie popołudnia i wieczory.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe