Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Czy miłość przezwycięży wszystko?

Małgorzata Tarczyńska wciąga nas w świat pełen emocji i trudnych wyborów w swojej najnowszej książce. Historia Ewy to podróż w głąb ludzkich uczuć, stawiająca pytania o to, co naprawdę jest istotne w miłości. Droga w poszukiwaniu miłości prowadzi przez labirynt emocji i trudnych wyborów.
Jeśli prawdą jest, że im bardziej gonimy za miłością, tym szybciej od nas ucieka, to życie Ewy Maj przypomina nieustanny pościg do utraty tchu. Odkąd pamięta, otaczali ją rozmaici adoratorzy: chłopcy, młodzieńcy, mężczyźni. Każdy z nich zostawił w jej sercu jakiś ślad, ale żaden nie okazał się tym, z którym chciałaby się zestarzeć.

Wikłanie się w relacje, które przynoszą tylko gorzkie rozczarowania – oto specjalność Ewy. A ona marzy tylko o jednym: prawdziwej, wielkiej miłości na dobre i na złe! Kiedy w końcu Ewa spotyka tego właściwego mężczyznę, dla którego postanawia otworzyć serce, nagła wiadomość o chorobie burzy upragnione poczucie szczęścia i piękne plany na przyszłość. Czy ich związek pokona przeciwności i przetrwa tę najtrudniejszą próbę?

 
Zapraszam was do poznania moich adoratorów. Było ich wielu, chociaż nie wszystkich uda mi się tu zaprezentować. W relacjach z mężczyznami popełniłam wiele błędów, przeżyłam wiele rozterek. Moje doświadczenia uświadomiły mi, że warto marzyć i dążyć do określonego celu, mimo że droga do niego jest często kręta i wyboista.
Warto czekać, warto szukać swojego szczęścia.
Zdarza się, że porażki, niepowodzenia, odrzucenia, podcinają nam skrzydła. A to one właśnie powinny mobilizować nas do dalszego działania. Dzięki wytrwałości i pracy nad sobą możemy wiele osiągnąć.
Walczmy o swoje szczęście, o marzenia, żeby w przyszłości nie zadać sobie pytania: „Dlaczego nie zaryzykowałam?”.


Czy Otwarta Lista Adoratorów okaże się kluczem do zrozumienia miłości? Przekonaj się sięgając po tę książkę już dzisiaj.

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie: http://bitly.pl/7pKp5
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Czy miłość przezwycięży wszystko?
Małgorzata Tarczyńska wciąga nas w świat pełen emocji i trudnych wyborów w swojej najnowszej książce. Historia Ewy to podróż w głąb ludzkich uczuć, stawiająca pytania o to, co naprawdę jest istotne w miłości. Droga w poszukiwaniu miłości prowadzi przez labirynt emocji i trudnych wyborów.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe