Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Miłość i zemsta – mieszanka wybuchowa

Nie jest łatwo rozpocząć nowe życie. Zwłaszcza, gdy dotychczasowe doświadczenia były nasiąknięte brutalnością, a przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć. Jak w tej sytuacji poradzi sobie samotna matka? Czy odnajdzie siłę, aby zawalczyć o lepszą przyszłość dla siebie i swoich dzieci?
Nowy dom, nowa praca i nowe życie z dala od męża sadysty. Marta Marczyńska, świeżo upieczona policjantka i matka kilkuletnich bliźniaków, jest przekonana, że los w końcu zaczął jej sprzyjać. Nieoczekiwane spotkanie z Krzysztofem – człowiekiem, który kilka lat wcześniej dotkliwie ją zranił – ponownie przywołuje gorzkie wspomnienia.

Mężczyzna wydaje się zupełnie nie pamiętać Marty i tego, co się między nimi wydarzyło. Buzująca w kobiecie nienawiść podpowiada jej, że powinna się odegrać za wyrządzoną krzywdę. Będzie miała ku temu wiele okazji, gdyż trafia do jednostki, w której pełni służbę również Krzysztof. Wkrótce jednak Marta przekona się, że nawet najdokładniej obmyślony plan zemsty staje się niemożliwy do zrealizowania, kiedy w grę wchodzą komplikacje uczuciowe…
 
Kiedy dotarli na miejsce, Marczewski zataszczył bagaże pod drzwi mieszkania, które odtąd miało stać się jej domem. Przekraczając próg, czuła, że właśnie zaczyna się nowy etap ich życia. Bez przekleństw, wyzwisk i przemocy. Bez wszechobecnego lęku, który ogarniał ją na samą myśl o byłym mężu. Teraz najważniejsze stało się zapewnienie dzieciakom w miarę szczęśliwego dzieciństwa. Może uda się zatrzeć w ich wspomnieniach wykrzywioną złością twarz człowieka, którego nazywały ojcem. A ten gnojek, którego spotkała na dworcu? Na nim odegra się później.

Czy Marta odnajdzie upragniony spokój? Przekonaj się, sięgając po książkę!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:http://bitly.pl/CbVrF
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Miłość i zemsta – mieszanka wybuchowa
Nie jest łatwo rozpocząć nowe życie. Zwłaszcza, gdy dotychczasowe doświadczenia były nasiąknięte brutalnością, a przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć. Jak w tej sytuacji poradzi sobie samotna matka? Czy odnajdzie siłę, aby zawalczyć o lepszą przyszłość dla siebie i swoich dzieci?
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe