Sobota, 22 czerwca 2024r. Pauliny, Sabiny, Tomasza
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Uwięzieni w grze. Niewidzialna inwazja

Po przerażającym incydencie z wessaniem do wirtualnego świata, dwunastoletni Jesse Rigsby i jego przyjaciel Eric postanawiają raz na zawsze zakończyć swoją przygodę z grami. Ale jak odmówić pomocy kumplowi z klasy, któremu grozi niebezpieczeństwo? Chłopcy nie mają wyboru – czy chcą tego, czy nie, muszą stoczyć walkę, której stawką będzie życie Marka.
Czy misja ratunkowa się powiedzie? „Uwięzieni w grze” autorstwa Dustina Brady’ego to ilustrowana seria książkowa dla dzieciaków, która wciąga niczym najlepsza przygodówka. Drugi tom ekscytujących i szalenie niebezpiecznych perypetii Jessego – „Uwięzieni w grze. Niewidzialna inwazja” – w księgarniach od 27 września!

Po zagraniu w „Pełną Moc” i poznaniu prawdy o nielegalnych praktykach firmy projektującej gry, która wykorzystuje dzieci do ich testowania, dwunastoletni Jesse Rigsby i jego najlepszy przyjaciel Eric obiecują sobie nie grać już w żadne gry. Ale gdy zyskują szansę na uratowanie kumpla z klasy, Marka, który również utknął w świecie gry, nie mogą odmówić. Zwłaszcza że to jemu zawdzięczają życie. Problem w tym, że Jesse staje się niewidzialny i zostaje wessany do świata gry o nazwie „Będzie Dziko”, która podobnie jak „Pokémon Go” korzysta z technologii rzeczywistości rozszerzonej i w której aż roi się od przerażających stworów!

Aby dotrzeć do Marka, uzbrojony w nowoczesne gadżety chłopiec będzie musiał zgubić Wielką Stopę ścigającego go po szkolnej bibliotece, przetrwać spotkanie w toalecie z welociraptorem, czyli szalenie groźnym dwunożnym dinozaurem, a także stoczyć walkę w stołówce z potężnym, plującym płomieniami nietoperzem. Czy Jesse zdoła pozostać przy życiu wystarczająco długo, aby rozwiązać zagadkę zaginięcia Marka? Czasu ma bardzo niewiele, bo uwięziony chłopiec starzeje się w przyspieszonym tempie.

Dwaj przyjaciele z klasy znów będą mieli okazję przekonać się, że choć gry są megafajne, to potrafią też być piekielnie niebezpieczne!

Książka przygodowa „Uwięzieni w grze. Niewidzialna inwazja” to druga odsłona liczącej pięć tomów serii, której głównym bohaterem jest uczeń szóstej klasy, Jesse Rigsby. To przepełniona humorem, dynamiczną akcją i mnóstwem zaskakujących wydarzeń, ilustrowana opowieść o perypetiach chłopca, który odkrywa, jak niebezpieczny może być wirtualny świat i ludzie, którzy go tworzą.

Adresowana do dzieciaków między 7. a 14. rokiem życia książka Dustina Brady’ego jest lekturą obowiązkową dla każdego fana gier. Pozwoli najmłodszym czytelnikom uczestniczyć w niesamowitych, a chwilami również ryzykownych przygodach, gwarantując im kilka godzin okraszonej mnóstwem emocji rozrywki z dala od ekranu smartfona lub komputera. Dodatkowym atutem książki jest zamieszczona na jej końcu w ramach ciekawostki część poświęcona działaniu algorytmów – Dustin Brady za pomocą lekcji rysowania w zrozumiały dla dziecka sposób wyjaśnia, czym algorytmy są i w jaki sposób się je wykorzystuje do tworzenia gier i innych programów komputerowych.

Dustin Brady – miłośnik gier wideo, który choć nie potrafi spamiętać kilku haseł do różnych kont, to nadal doskonale pamięta kod zapewniający nieśmiertelność w grze „Super Mario Bros. 3”. Autor bestsellerowej serii dla dzieci i młodzieży zatytułowanej „Uwięzieni w grze” oraz interaktywnej serii „Escape from a Video Game”. Jego celem jest tworzenie książek, które wciągają i bawią dzieci w każdym wieku, zapewniając im relaks bez konieczności korzystania z urządzeń elektronicznych. Mieszka w Ohio w stanie Cleveland z żoną, dziećmi i małym psem o imieniu Nugget.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Uwięzieni w grze. Niewidzialna inwazja
Po przerażającym incydencie z wessaniem do wirtualnego świata, dwunastoletni Jesse Rigsby i jego przyjaciel Eric postanawiają raz na zawsze zakończyć swoją przygodę z grami. Ale jak odmówić pomocy kumplowi z klasy, któremu grozi niebezpieczeństwo? Chłopcy nie mają wyboru – czy chcą tego, czy nie, muszą stoczyć walkę, której stawką będzie życie Marka.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe