Poniedziałek, 17 czerwca 2024r. Laury, Leszka, Marcjana
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Randka ze Sztuką” już 14 lutego. Zapraszamy!

Właśnie w tej chwili, gdzieś na świecie, ktoś przeżywa pierwszą miłość, doświadcza pierwszego pocałunku, drżenia rąk, głosu i serca... Zabierz swoją połówkę na niezapomnianą randkę do V.A. Gallery Poland, by poczuć takie emocje w otoczeniu i za sprawą sztuki!
"ROMANS ZE SZTUKĄ" to kolejny, nieszablonowy projekt V.A. Gallery Poland.

W środę 14 lutego 2024 r. w V. A. Gallery Poland, będzie miało miejsce trzecie z  cyklu spotkań zatytułowanych "Romans ze Sztuką", podczas którego będziemy uczestniczyć w prelekcji na temat miłości w dziełach sztuki. Oprócz aspektów edukacyjnych, spotkania będą też idealną okazją do podziwiania i nabywania polskiej sztuki współczesnej i delektowania się rozmową z jej Twórcami.

Kiedy?  14 Lutego 2024, godzina 18.00,V.A. Gallery Poland
Gdzie? ul. Wierzbowa 162 Poznań - Wysogotowo
Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland
PARTNERZY WYDARZENIA: Stowarzyszenie Metal Merge

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/7051798271602244

V.A. Gallery Poland to synonim kreatywności to miejsce prezentacji, promocji i sprzedaży, ale – co ważne i wyjątkowe - też edukacji. Od 2011 roku tworzymy nowe, nietypowe spojrzenie na promocję sztuki. Prezentujemy ofertę nie tylko w przestrzeni wirtualnej, ale równocześnie stanowimy realny i ceniony salon kulturalny. Konsekwentnie realizujemy misję uwrażliwiania odbiorców na polską sztukę współczesną, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Mając ambicję, by nie robić tego w oparciu o tradycyjne i znane powszechnie formy prezentacji artystów i ich dorobku, nieustannie poszukujemy nowych form upowszechniania sztuki. Znajduje to odzwierciedlenie w licznych inicjatywach, m.in. w cyklu spotkań „Mariaż sztuki z biznesem”.

https://www.va-gallery.pl/
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Randka ze Sztuką” już 14 lutego. Zapraszamy!
Właśnie w tej chwili, gdzieś na świecie, ktoś przeżywa pierwszą miłość, doświadcza pierwszego pocałunku, drżenia rąk, głosu i serca... Zabierz swoją połówkę na niezapomnianą randkę do V.A. Gallery Poland, by poczuć takie emocje w otoczeniu i za sprawą sztuki!
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe