Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Czy wciąż warto wysyłać pocztówki imieninowe?

Urodziny obchodzi chyba każdy. Jednak świętowanie imienin nie jest już dzisiaj takie powszechne. Wielu osobom kojarzą się one z zamierzchłymi czasami. W praktyce o imieninach należy pamiętać i je świętować, przynajmniej symbolicznie. Dlaczego warto wysyłać w tym celu pocztówki imieninowe? Sprawdzamy to w poniższym artykule.
Pocztówki imieninowe – dlaczego warto je wysyłać?

Chyba każdy cieszy się, gdy otrzyma kartkę z życzeniami z okazji imienin. To niewielki gest, który świadczy o tym, że dana osoba jest dla kogoś bliska i ważna. Oczywiście pocztówki imieninowe doceniają przede wszystkim osoby starsze – babcie, dziadkowie, ciocie itd. Dla przedstawicieli młodszego pokolenia normą jest już wysyłanie życzeń mailem lub za pomocą SMS. Jednak nie da się ukryć, że kartki pocztowe z własnoręcznie napisanymi życzeniami są naprawdę wyjątkowe. Wybór pocztówki nie powinien być jednak przypadkowy. Co trzeba mieć w tym przypadku na uwadze?

Na jakie pocztówki imieninowe warto się zdecydować?

Mimo upływu lat wybór pocztówek imieninowych na rynku jest naprawdę spory. Wiele ciekawych kartek pocztowych na tę okazję znaleźć można np. w ofercie sklepu internetowego https://houseofpostcards.pl/pl/c/Imieniny/118.


Czym kierować się przy ich wyborze?

1. Warto na pewno wziąć pod uwagę upodobania solenizanta, jego gust, zainteresowania i pasje. Dla miłośnika podróży wybrać można np. pocztówkę z ładnym krajobrazem. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem są oczywiście kartki pocztowe przedstawiające kwiaty. To klasyka sama w sobie.
2. Dobrze jest poszukać pocztówki imieninowej z odpowiednim tekstem i przesłaniem, które wyraża żywione do danej osoby uczucia. Wiadomość wcale nie musi być długa.
3. Ogromne znaczenie ma design pocztówki i estetyka jej wykonania. Powinna ona wpaść w oko solenizantowi. Ładnie wykonane kartki pocztowe często pozostają pamiątką na długie lata.
4. Pocztówki imieninowe wbrew pozorom wykonane mogą być z różnych materiałów. Może być to zarówno zwykły papier, jak i nieco twardszy karton wzmocniony folią. Od tego w dużej mierze zależy trwałość kartki pocztowej. Jakość wykonania jest bardzo ważna. Na kartkach z życzeniami zdecydowanie nie warto oszczędzać.

Obecnie pocztówki imieninowe bardzo często zawierają już w środku gotowe życzenia, niekiedy bardzo ładne. Teoretycznie wystarczy więc podpisać się pod nimi i gotowe. Nie da się jednak ukryć, że o wiele lepszym wyborem jest napisanie kilku słów od siebie. Takie życzenia mają znacznie większą wartość. Świadczą o tym, że ktoś rzeczywiście jest dla wysyłającego pocztówkę ważny.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Czy wciąż warto wysyłać pocztówki imieninowe?
Urodziny obchodzi chyba każdy. Jednak świętowanie imienin nie jest już dzisiaj takie powszechne. Wielu osobom kojarzą się one z zamierzchłymi czasami. W praktyce o imieninach należy pamiętać i je świętować, przynajmniej symbolicznie. Dlaczego warto wysyłać w tym celu pocztówki imieninowe? Sprawdzamy to w poniższym artykule.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

ja cały czas wysyłam kartki :)
Ola 2024-03-01 16:00:38


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe