Wtorek, 25 czerwca 2024r. Łucji, Witolda, Wilhelma
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Poznaj Senses Story – nową markę Empiku

Osiędbanie, energia, harmonia, relaks – to cztery ważne aspekty pozwalające na życie w zgodzie z samym sobą. Nieprzypadkowo więc stały się one inspiracją dla twórców nowej marki Senses Story, u której podstaw leży filozofia uważności, skupienia na sobie oraz dbałości o dobrostan wewnętrzny i zewnętrzny. W ofercie znajdziemy cztery linie, a każda z nich odpowiada różnym potrzebom i nastrojom.
Składają się na nie świece, herbaty ziołowe, dyfuzory zapachowe i kule do kąpieli. Produkty Senses Story są dostępne wyłącznie w Empiku i na Empik.com.

W dzisiejszym zabieganym świecie coraz częściej poszukujemy sposobu na osiągnięcie harmonii, wytchnienia i znalezienie własnego rytmu. W odpowiedzi na te potrzeby powstała marka Senses Story, która inspiruje do wsłuchania w siebie i bycia uważnym. By każdy mógł dopasować produkt do siebie i swojego nastroju, powstały cztery różne linie skupione na innym aspekcie. SELF LOVE pomaga zadbać o dobre samopoczucie i docenić siebie.

Produkty z serii HARMONY wpływają na tworzenie harmonijnego otoczenia i pozwalają zachować balans w codziennym życiu. Z linią RELAX można odnaleźć chwilę oddechu i spokoju, a dzięki produktom z serii ENERGY poczuć entuzjazm, radość życia i chęć do działania.

Produkty Senses Story

Każda linia składa się z czterech produktów – aromatycznej świecy sojowej z zatopionymi kamieniami szlachetnymi, dyfuzora zapachowego, wyselekcjonowanej mieszanki herbat i ziół oraz kuli do kąpieli. Zapachy mają duży wpływ na samopoczucie, dlatego produkty z każdej linii mogą dzięki nim pozytywnie oddziaływać na emocje i nastrój.

Aromatyczne świece zostały dodatkowo „wzbogacone” o energetyczną moc talizmanów – w każdej z nich został zatopiony inny kamień szlachetny o właściwościach pasujących do danej linii. Kule do kąpieli to efekt współpracy z małą, polską manufakturą kosmetyków naturalnych. Kule wytwarzane są ręcznie, nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają SLS.

Herbaty Senses Story to wyjątkowe napary o działaniu funkcjonalnym, których zadaniem jest wspieranie dobrostanu. Naturalne mieszanki zostały stworzone przez polską rzemieślniczą firmę Lune Tea. Każda z nich powstała na bazie wysokiej jakości herbat z dodatkiem adaptogenów, ziół, owoców i kwiatów.

 


Produkty Senses Story dostępne są wyłącznie w wybranych salonach Empik oraz na Empik.com: świeca – 89,99 zł, dyfuzor zapachowy – 69,99 zł, kula do kąpieli – 29,99 zł, herbata – 29,99 zł.

Z okazji Dnia Matki w dniach 15-26 maja zestawy dwóch produktów Senses Story są dostępne w promocyjnej cenie - 99 zł. Zestawy składają się ze świecy i herbaty lub świecy z kulą do kąpieli.

Linie Senses Story będą z czasem wzbogacane o kolejne produkty – już wkrótce premiera bransoletek z naturalnymi kamieniami, mat i kostek do jogi oraz szklanych butelek motywacyjnych w silikonowym etui.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Poznaj Senses Story – nową markę Empiku
Osiędbanie, energia, harmonia, relaks – to cztery ważne aspekty pozwalające na życie w zgodzie z samym sobą. Nieprzypadkowo więc stały się one inspiracją dla twórców nowej marki Senses Story, u której podstaw leży filozofia uważności, skupienia na sobie oraz dbałości o dobrostan wewnętrzny i zewnętrzny. W ofercie znajdziemy cztery linie, a każda z nich odpowiada różnym potrzebom i nastrojom.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe