Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Reaktywacja magazynu Law Business Quality

Z okazji 10-lecia magazynu Law Business Quality, po ponad trzech latach przerwy, wznawiamy jego drukowaną wersję! W nowej odsłonie, magazyn będzie ukazywał się dwa razy w roku jako półrocznik. Już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy przygotowania jubileuszowego wydania, które trafi do rąk czytelników jesienią 2024.
Zapraszamy firmy i osoby zainteresowane reklamą do kontaktu – szykujemy wyjątkowo atrakcyjną ofertę!

Dlaczego warto zainwestować w reklamę w magazynie naszego wydawnictwa?

✅ Prestiż i ekskluzywność. W świecie dominacji cyfry, drukowane wydania nabierają statusu premium. Twoja marka w eleganckim, drukowanym magazynie to synonim luksusu i wyjątkowości.

✅ Szeroki zasięg. Nasz magazyn, poza drukiem, będzie również dostępny w wersji elektronicznej (PDF). Treści będą dodatkowo promowane na portalu magazynlbq.pl.

✅ Najwyższa jakość. Nasze wydawnictwo jest znane z wyjątkowej jakości druku i starannie opracowanych treści, co wzmacnia odbiór reklamowanych produktów i usług.

✅ Kreatywne możliwości. Oferujemy różnorodne formy reklamy – artykuły, wywiady, standardowe ogłoszenia, co umożliwia kreatywne i efektywne przedstawienie marki.

- W obliczu cyfrowego przesytu, wielu z nas zaczyna odczuwać nostalgię za papierowymi wydaniami, które oferują wyjątkową, namacalną wartość. Powrót do drukowanej wersji naszego magazynu to nie tylko nawiązanie do tradycji, ale także odpowiedź na zapotrzebowanie na ekskluzywne, starannie opracowane treści. Magazyny wydawane przez małe wydawnictwa mają szczególną wartość – wyróżniają się unikalnym stylem i duszą. Nie jesteśmy mainstreamowi; nasze wydania mają charakter i tożsamość, które nie są często spotykane w większych, masowych publikacjach. Gwarantuję, że nasze wydania będą źródłem inspiracji i wiedzy oraz doskonałym nośnikiem reklam, idealnym do budowania marki osobistej. - mówi Ilona Adamska, wydawca magazynu. 

📩Jeśli chcesz poznać ofertę reklamową, napisz na redakcja@magazynlbq.pl lub info@idmedia.pl

* Zastrzegamy sobie prawo do selekcji treści i zgłoszeń, aby utrzymać najwyższy standard i zgodność z profilem naszego magazynu.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 5,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Reaktywacja magazynu Law Business Quality
Z okazji 10-lecia magazynu Law Business Quality, po ponad trzech latach przerwy, wznawiamy jego drukowaną wersję! W nowej odsłonie, magazyn będzie ukazywał się dwa razy w roku jako półrocznik. Już w przyszłym tygodniu rozpoczynamy przygotowania jubileuszowego wydania, które trafi do rąk czytelników jesienią 2024.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

super magazyn
Anonim 2024-07-07 08:06:53


Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe