Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

18 czerwca to Światowy Dzień Cioci!

To już piąta edycja sympatycznego święta. 18 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Cioci. Z inicjatywą ustanowienia tego dnia świętem wszystkich kochanych Cioć, wyszła wałbrzyska restauratorka Dorota Barańska. To ona poszerzyła okolicznościowy kalendarz i zachęca do świętowania.
– Od kiedy na świecie pojawiły się moje dzieci, obserwuję niesamowitą miłość, jaką darzą się one z moją siostrą, czyli swoją Ciocią. Dlatego w obliczu celebrowania przeróżnych świąt, koniecznie musimy obchodzić też Dzień Cioci– przekonuje współwłaścicielka sieci hoteli i restauracji „Maria”.

To, że wszyscy lubimy świętować, jest faktem. W kalendarzu nie brakuje świąt ważnych i poważnych, ale są także święta zabawne i zwariowane. Niemal każdego dnia przypada jakieś święto. Obchodzimy Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca, Dzień Pluszowego Misia, a nawet Dzień Pizzy i Dzień Książkowych Moli!

Od 2020 roku mamy też Światowy Dzień Cioci, który przypada 18 czerwca.

- Ciocia to przecież często jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. To zwykle osoba, która rozpieszcza bardziej niż rodzice, a która troszczy się o nas z taką samą siłą
– argumentuje Dorota Barańska, wałbrzyska restauratorka.

Na myśl o Światowym Dniu Cioci każdy z pewnością w sercu odnajduje osobę, której chce okazać wdzięczność i sympatię. Zatem, jeśli macie ukochaną Ciocię, to pamiętajcie, że 18 czerwca będzie Jej miło, gdy prześlecie kilka ciepłych słów, czekoladki albo kwiatki. - Miłe święta warto celebrować. Im więcej powodów do radości, tym nasze życie przyjemniejsze– przekonuje Barańska.
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 0,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
18 czerwca to Światowy Dzień Cioci!
To już piąta edycja sympatycznego święta. 18 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Cioci. Z inicjatywą ustanowienia tego dnia świętem wszystkich kochanych Cioć, wyszła wałbrzyska restauratorka Dorota Barańska. To ona poszerzyła okolicznościowy kalendarz i zachęca do świętowania.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe