Czwartek, 18 lipca 2024r. Kamila, Karoliny, Roberta
 Szukaj
FACEBOOK RSS EMAIL Strona główna
Planeta Kobiet

Zestaw pomocny w podróży

Przed wakacyjnymi wyjazdami dobrze jest wyposażyć swój samochód w produkty, które mogą doraźnie pomóc w sytuacjach awaryjnych. Łatwe i szybkie w użyciu pozwalają dojechać do celu lub najbliższego punktu obsługi. Oto lista przykładowych sytuacji i produktów, które pomogą:

Przebita opona – K2 TIRE DOKTOR – uszczelnia i pompuje przebite opony
Któż z nas, kierowców nie znalazł się w sytuacji, mróz, wąska droga prawie bez pobocza, uszkodzona opona i to wszystko po zmierzchu. A tu trzeba wyjąć z bagażnika wszystkie bagaże, by dostać się do koła zapasowego i podnośnika, potem przystąpić do zmiany koła. Obok nas cały czas przejeżdżają samochody, spod kół których chlapie na nas woda, a częściej błoto. Aby maksymalnie skrócić taką sytuację wystarczy zaopatrzyć się w preparat do awaryjnego pompowania kół i uszczelniania przebitych opon o nazwie K2 TIRE DOKTOR. Wprawdzie nie unikniemy czynności, które mają nam zapewnić bezpieczeństwo, a więc bezwzględnie po zjechaniu na pobocze należy włączyć światła awaryjne oraz rozłożyć i prawidłowo ustawić trójkąt ostrzegawczy. Niemniej pozostałe czynności możemy znacznie uprościć, a przez to skrócić. Preparat nie wymaga zdejmowania koła, wystarczy zdjąć kapturek z zaworu opony, podłączyć do niego końcówkę wężyka, który zamontowany jest przy opakowaniu preparatu i wtrysnąć go do opony. W trakcie wtryskiwania następuje uszczelnienie opony oraz jej napompowanie do ciśnienia około 1,76 atmosfery. Po odłączeniu wężyka od zaworu samochód gotowy jest do jazdy.
Cena: ok. 15 zł/398ml

Urwane lusterko wsteczne – K2 Mega Mirror - przykleja w 5 minut lusterka wsteczne do szyby
Czasami pewne rzeczy są tak nieprzewidywalne, że aż trudno o nich pomyśleć. Pewnie niejednokrotnie zdarzyło się wszystkim kierowcom zahaczyć głową, bądź ręką o lusterko wsteczne. Bywa niestety czasami tak, że uderzenie jest na tyle mocne, by oderwać lusterko od szyby. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie nam klej K2 MEGA MIRROR. W 5 minut przyklei nasze lusterko wsteczne i umożliwi dalsza jazdę. Działa tam, gdzie inne zawodzą. Bez mieszania. Bardzo mocny i szybko działający. Skuteczniejszy od epoksydów i super klejów. Trwale skleja końcówki lusterka wstecznego z szybą. Może być także stosowany do łączenia metalu z metalem, szkła ze szkłem, ceramiki, biżuterii i czegokolwiek innego. Wytrzymałość: 3000 psi. 60% wytrzymałości w ciągu 5 minut.
Cena: ok. 9 zł/0,6 ml/szt

Stłuczka, rozbity klosz- VERSACHEM AUTO LENS REPAIR – taśma do łatania kloszy lamp Uderzenie w murek przy cofaniu, wymuszenie pierwszeństwa i stłuczka, najechanie na tył? Wszystko to niestety codziennie widoki na naszych ulicach, a i pewnie doświadczenie niejednego kierowcy. Szkło i plastiki z rozbitych przednich lamp, kierunkowskazów lub świateł „stopu” zostały na miejscu zdarzenia. Niewielkie uszkodzenia można jednak załatać używając taśmy do naprawy kloszy VERSACHEM AUTO LENS REPAIR. Taśmy samoprzylepne do naprawy pękniętych kloszy lamp i reflektorów – przeźroczystych, pomarańczowych i czerwonych. Produkowane w USA. Cena: ok. 8 zł/szt

Uszkodzony tłumik – K2 BANDEX – szybko łata dziurawe tłumiki, uszczelnia od spalin
Przydatna przy przerdzewiałych tłumikach lub uszkodzeniach spowodowanych uderzeniem o wystające elementy. Dziurawe wydechy wydają z siebie dźwięki niczym bolidy formuły 1, a spaliny lecą zewsząd, tylko nie z rury wydechowej. Taśma pomoże dojechać do pierwszego serwisu, gdzie poszukamy pomocy. Wysokotemperaturowa taśma naprawcza do układu wydechowego, szybka, łatwa i ekonomiczna, eliminuje hałasy układu wydechowego i likwiduje wydostawanie się szkodliwych spalin, odporna na wysokie temperatury. Nie zawiera szkodliwego azbestu.
Cena: ok. 8 zł/szt

fot.sxc.hu
Oceń ten artykuł:  1 pkt 2 pkt 3 pkt 4 pkt 5 pkt    Aktualna ocena: 4,00
 
Wyślij e-mail rekomendujący ten artykuł
E-mail adresata
 
 
Zestaw pomocny w podróży
Przed wakacyjnymi wyjazdami dobrze jest wyposażyć swój samochód w produkty, które mogą doraźnie pomóc w sytuacjach awaryjnych. Łatwe i szybkie w użyciu pozwalają dojechać do celu lub najbliższego punktu obsługi.
Czytaj cały artykuł

 
Twoje Imię i Nazwisko
 
Twój E-mail
 
 
Dodaj swój komentarz do artykułu.
 
Komentarz
Autor
 

Wasze Komentarze

Jeszcze nie skomentowano powyższego artykułu.

Wszystkie komentarze są własnością ich autorów. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za treść wpisu. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, planetakobiet.com.pl może przekazać wszelkie informacje stronom zainteresowanym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu.

Konkursy

Wywiady z gwiazdami

Nasza Ankieta

Najprzystojnieszy polski aktor to?

zagłosuj
Moda   Trendy   Projektanci   Modna w ciąży   Ciekawostki   Porady stylisty   Zdrowie i Uroda   Zdrowie   Uroda   Make-up   Rozmaitości   Kącik kulinarny   Z życia wzięte   Wielki świat   Motoryzacja   Nasze dzieci   Porady   Nasz ślub   Kultura   Muzyka   Kino   Teatr   Książka   Sztuka   Konkursy   Konkurs SMS-owy   Konkurs książkowy   Konkurs muzyczny   Wywiady z gwiazdami   Kominek    
Copyright © 2024 Planeta Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie L77 - Strony internetowe Strony internetowe